Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 45 minutami, Gustaf napsal:

No jelikož ho to brnelo, tak asi proudovej chránič neměl...

Vies ako som tancoval okolo rozobrateho digestora kym (za tych par tisicin sekundy) vybavil prudovy chranic? Este hodinu som bol taky... roztraseny :lol2:. Proste tu slehu dostanes. Ale funguje to, to je jasne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, African napsal:

To nebude levný :D Jinak dnes mě potěšilo že táta přežil pád ze štaflí s křovinořezem přímo do bazénu. Prý to jenom trochu brnělo, než vylezl, křoviňák v čoudu. Ten chlap je normálně nesmrtelný, jednou ho asi budeme muset utlouct řetězem 😂

kdyby chtěl táta posunout level o kousek výš 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem to sem nestih postnout..

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/deti-ve-skole-v-prirode-zvracely-zasahovali-zachranari-40364128#utm_content=ribbonnews&utm_term=škola v přírodě&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz

včera to bylo snad ve všech zprávách... máme tam dcerku, naštěstí byla z těch který se nepřiotrávili.

Tak to mě velmi potěšilo!  A chudáci ti ostatní :( Snad se brzo zjistí co za tím bylo..

Myslel jsem že pro ni hned zajedu, ale prý jsou ok a "doklepou" to do pátku tzn zítra se nám vrací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mě potěšilo? Že existují ještě řemeslníci, co umí svou práci, jsou příjemní a snaží se vyhovět. U kominíka jsem nadmíru spokojen a teď mám zedníka/obkladače, co přijel ihned co jsem zavolal, sehnal si vše co jsem si vymyslel a termín si upravil podle mě a ne já podle něho. Jsem až překvapenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, eskimak napsal:

Vies ako som tancoval okolo rozobrateho digestora kym (za tych par tisicin sekundy) vybavil prudovy chranic? Este hodinu som bol taky... roztraseny :lol2:. Proste tu slehu dostanes. Ale funguje to, to je jasne.

pánové, nedělejte si iluze o funkci proudového chrániče. jako všecky bezpečnostní záležitosti, funguje dobře pouze v případě, že byl použit přesně v situaci na jakou byl navržen. Tedy když se na ochranném, PE, neboli zemním vodiči objeví proud který tam nemá co dělat. Většina ručního nářadí ale zemní ochranu nemá, jsou tam jen dva kolíky. Je to chráněno izolačně. A pokud ten bazén není uzamněný ale spíš izolovaný, bude v té vodě elektrika vesele dovádět, proudit mezi fází, nulákem a kdovíčím okolo, kdovíjakýma cestama ve vodě, aniž by to člověk nějak výrazně pocítil. Jenže pak by stačilo dotknout se trošku jinak a bude po srandě.

Ten stroj to taky mohl přežít, nechal bych to pár dní na slunci vysušit a pak u elektrikáře změřit izolační odpor a prohlídnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mě potěšilo? Že existují ještě řemeslníci, co umí svou práci, jsou příjemní a snaží se vyhovět. U kominíka jsem nadmíru spokojen a teď mám zedníka/obkladače, co přijel ihned co jsem zavolal, sehnal si vše co jsem si vymyslel a termín si upravil podle mě a ne já podle něho. Jsem až překvapenej.
Tohle ti jako máme věřit?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Hasňa napsal:
před 14 hodinami, kuncák7 napsal:
Co mě potěšilo? Že existují ještě řemeslníci, co umí svou práci, jsou příjemní a snaží se vyhovět. U kominíka jsem nadmíru spokojen a teď mám zedníka/obkladače, co přijel ihned co jsem zavolal, sehnal si vše co jsem si vymyslel a termín si upravil podle mě a ne já podle něho. Jsem až překvapenej.

Tohle ti jako máme věřit?

Jo. Mate.

Von je totiz Martin kominik, co umi zdit a obkladat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Hasňa napsal:
před 23 hodinami, kuncák7 napsal:
Co mě potěšilo? Že existují ještě řemeslníci, co umí svou práci, jsou příjemní a snaží se vyhovět. U kominíka jsem nadmíru spokojen a teď mám zedníka/obkladače, co přijel ihned co jsem zavolal, sehnal si vše co jsem si vymyslel a termín si upravil podle mě a ne já podle něho. Jsem až překvapenej.

Tohle ti jako máme věřit?

Opravdu můžeš. Jsem velice překvapenej a spokojenej.

 

před 9 hodinami, Murphy97 napsal:

Jo. Mate.

Von je totiz Martin kominik, co umi zdit a obkladat.

Hele, to opravdu ne :-))).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pátek jsem zabalil tv, odeslal zpět do e-shopu, protože nevyhovovala a dnes mám peníze na účtě, takový fičák při vratce jsem ještě nezažil a obzvlášť u televize za dvacet papírů. Jeden maník mi třeba vrací za klukovi vrácené kecky kvůli špatné velikosti dva litry už přes měsíc :D. Takže obchody24.cz za mě palec nahoru 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Chuchle opravujou trať, a jsou tam obrovský čistý zdi. Dneska tam přibrzdil vlak a koukám že už to někdo hned počmáral. Pak jsem trochu zaostřil a jako koukám že vono je to nakonec fakt docela hustý ….. wow. Nafotil jsem i panorama, jen bych to musel nějak zmenšit.

9657DA26-19F3-4516-8043-B88F23736E47.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 6. 2021 v 12:33, African napsal:

Fajnový, ale přikryl bych to trávou i ten poklop 👍

 

V 22. 6. 2021 v 14:09, Tom4 napsal:

latě a na to dřevěný prkénka jako podlážku, na to koberec za hodinku i s cestou do krámu a pár korun hotovo :)

Uděláno přesně tak.....

20210625_182759.jpg

20210629_195101.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...