Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 12 hodinami, Rodkopf napsal:

Easy Peasy kdyz vis, co delas 

 

 

Masakr!!! :D Člověk si hned připadá šikovnější. Ještě že má chlapec jako koníčka vintage hodinky a ne třeba neurochirurgii nebo pyrotechniku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak teda real historka z dopoledne: telefon, kurýr: mám pro vás balíček z Rakouska. Já: prima, kdy mám být doma? K: já už tady jsem. J: no já doma nejsem, tak navrhněte termín. K: Tak já vám to hodím přes plot. J: Ten plot má 2,2 metru výšku plus 20 cm vegetace navrch, a za ním je betonový chodníček! Balíček je křehkej! K: nebojte, já to hodím profesionálně!  Tvl :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, martar napsal:

Masakr!!! :D Člověk si hned připadá šikovnější. Ještě že má chlapec jako koníčka vintage hodinky a ne třeba neurochirurgii nebo pyrotechniku.

Mě v tomhle případě hrozně mrzí, že nešprechtím, něco mi říká, že i to, co k tomu povídá musí být výživné :D Každopádně borec, asi taky zkusím tah sundat jeho způsobem, co by se člověk otravoval s nějakýma stěžejkama, prostě trošku zapáčí, pak škubne a je to :D A ten strojek na závěr je taky skvělej, jen jsem teda doufal, že se mu to podaří dojebat ještě víc :D 

před 20 minutami, martar napsal:

Jinak teda real historka z dopoledne: telefon, kurýr: mám pro vás balíček z Rakouska. Já: prima, kdy mám být doma? K: já už tady jsem. J: no já doma nejsem, tak navrhněte termín. K: Tak já vám to hodím přes plot. J: Ten plot má 2,2 metru výšku plus 20 cm vegetace navrch, a za ním je betonový chodníček! Balíček je křehkej! K: nebojte, já to hodím profesionálně!  Tvl :D :D

Prosím foto obsahu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...