Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 4 minutami, martar napsal:

No neletěl nakonec, ale že to profesionální házeč balíčků vůbec navrhoval, mě fakt pobavilo. Jsem se jenom třásl, že z něj vyleze, že už to tam mrsknul.

Tak tohle mě fakt pobavilo, takze ty ho nechas to vecer hodit (ver ze vic jak 2,2m) do dodavky, pak z dodavky ven, pak zase do dodavky, abys usetril jeden (profi haha) hod. A mezitim ti to z rakouska slehli do nekolika kontejneru. Ale ja vim, co oci nevidi. Takova je realita.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Bells napsal:

Mě v tomhle případě hrozně mrzí, že nešprechtím, něco mi říká, že i to, co k tomu povídá musí být výživné :D Každopádně borec, asi taky zkusím tah sundat jeho způsobem, co by se člověk otravoval s nějakýma stěžejkama, prostě trošku zapáčí, pak škubne a je to :D A ten strojek na závěr je taky skvělej, jen jsem teda doufal, že se mu to podaří dojebat ještě víc :D 

Vytáhneme korunku a hodinky ponoříme na 24 hodin do octa... Zkouknul jsem to celé a ne, Michale. Ten člověk to myslí smrtelně vážně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neverim! Urcite si to predavali z ruky do ruky v rukavickach. Neber mi zbytky iluzi
A teď s vem, že to přehodil a když tě slyšel, tak pro to vlezl zpátky

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, martar napsal:

No neletěl nakonec, ale že to profesionální házeč balíčků vůbec navrhoval, mě fakt pobavilo. Jsem se jenom třásl, že z něj vyleze, že už to tam mrsknul.

No, určitě už pár balíků naházel a placený za to taky je, takže to nakonec profík asi bude... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, siwi napsal:

Vytáhneme korunku a hodinky ponoříme na 24 hodin do octa... Zkouknul jsem to celé a ne, Michale. Ten člověk to myslí smrtelně vážně :D

Však právě o to by to bylo zábavnější, kdybych mu i rozumněl, takhle mohu jen koukat a už to je něco :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moše zašel v Tel Avivu do kina a všiml si, že muž v řadě před ním má s sebou psa. Řekl si, že pes bude asi asistenční, a doufal, že bude dobře vychovaný a nebude rušit. Film začal a po chvíli se během veselé části zdálo, že pes vydává tiché krátké štěkavé zvuky, které připomínaly smích. Když následovala smutná část, vypadalo to, že pes tichounce kvílí a tečou mu slzy. Když film skončil a rozsvítila se světla, poklepal Moše majiteli psa na rameno: 
„Asi to bude znít divně, ale vypadalo to, že si váš pes ten film opravdu užil.“
Chlápek se podíval na psa a přikývl. 
„Ano, je to opravdu divné, protože knihu naprosto zkritizoval.“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...