Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Nacelniku, byls pozvanej na grilovacku?? :P

Tvl, prý kontaminovali..

Poprvé a naposled sem volal mp, že nějací idioti(nakonec brněnské komunikace) v rámci vyklízení prostoru budoucí stavby místo odvozu ty zahradní chatky pálí přímo namístě, včetně ipy a polišů.

Smrad jak hovado.

Po příjezdu mi stražmistr oznámil, že to nesepíše, protože nemá aprobaci posoudit, co to v tom ohni hoří.

A tenhle frajer napřesno tipne osm kilo masa, asi jinej oddíl..

Upraveno uživatelem jkba
Vložení citace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, jkba napsal:

Nacelniku, byls pozvanej na grilovacku?? :P

 

Tvl, prý kontaminovali..

Poprvé a naposled sem volal mp, že nějací idioti(nakonec brněnské komunikace) v rámci vyklízení prostoru budoucí stavby místo odvozu ty zahradní chatky pálí přímo namístě, včetně ipy a polišů.

Smrad jak hovado.

Po příjezdu mi stražmistr oznámil, že to nesepíše, protože nemá aprobaci posoudit, co to v tom ohni hoří.

A tenhle frajer napřesno tipne osm kilo masa, asi jinej oddíl..

On to věděl, protože byl taky zvanej na tu grilovačku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady jsou obě verze do nového vlákna:

Potkají se dva kámoši
"Jak se máš? Dlouho jsem tě neviděl."
"Výborně kámo, pořídil jsem si slona."
"Slona? A proč?"
"Slon je báječná věc. O krmení se nemusím starat, spase mi trávník, takže ho mám jak golfový hřiště, umyje mi auto, děti si ním hrají. No fakt skvělé."
"To zní dobře. Na kolik přijde takový slon?"
"Tak většinou kolem třiceti tisíc, ale že jsi to ty, prodám ti ho za dvacet."
"Fajn, domluveno."
Potkají se po pár týdnech:
"Teda ty jsi mi dal! Trávník na sračku, stromy zlámaný, všude samá hovna, rozsedl mi auto, děti se ho bojí a manželka se chce rozvádět!"
"Nehezky mluvíš o sloníkovi, takhle ho neprodáš..."

 

 

 

Setkají se Kohn a Roubíček a Roubíček říká:
"Tak jsem si koupil slona."
"Co dělají se slonem?", diví se Kohn, "vždyť musí toho hodně sežrat a asi taky všechno podupe."
"Ale kdepak", odpovídá Roubíček, "je neuvěřitelně všestranný. Na zimu vypustí bazén, s vodou umyje auto a je tak hrozivý že mi nikdo nepřijde na návštěvu, ani tchyně."
"To zní zajímavě", připustí Kohn, "a prodali by mi ho?"
Roubíček se chvíli vykrucuje, ale nakonec svolí. Asi po měsíci se opět oba pánové sejdou a Kohn hned začne lamentovat.
"No to jsem si dal! Vždyť ten slon sežere víc než cela rodina dohromady, všechno podupe a hrozně řve a jak velké dělá bobky!"
A Roubíček hned odpovídá: "Takhle ale nesměj mluvit o tom sloníkovi. Takhle ho neprodaj."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...