Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Jsem si Siwi dovolil vsuvku o názorovejch proudech, protože je rozdávaly "divný učitelky, který na škole normálně neučí". Víc o tom nevím, třeba to jsou nový posily učitelskýho sboru a křivdím jim. Ale na Praze 7 instinktivně očekávám ten nejprogresivnější scénář :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, martar napsal:

Jsem si Siwi dovolil vsuvku o názorovejch proudech, protože je rozdávaly "divný učitelky, který na škole normálně neučí". Víc o tom nevím, třeba to jsou nový posily učitelskýho sboru a křivdím jim. Ale na Praze 7 instinktivně očekávám ten nejprogresivnější scénář :D

Aha. No, na některých školách teď mají opravdu posily za učitčlky, co jsou v karanténě. Ale o progresivnosti Prahy 7 vůbec nic netuším 🙂 My spadáme přímo pod magistrát.

Tyjo, teď si uvědomuju, že nevím, jaký gumy dostali prvňáci u nás...

před 59 minutami, milda21 napsal:

 

Jo! Já měl tu růžovou a brácha nakousnutou zelenou :)

Upraveno uživatelem siwi
Odstraněn citovaný obrázek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, martar napsal:

Jsem si Siwi dovolil vsuvku o názorovejch proudech, protože je rozdávaly "divný učitelky, který na škole normálně neučí". Víc o tom nevím, třeba to jsou nový posily učitelskýho sboru a křivdím jim. Ale na Praze 7 instinktivně očekávám ten nejprogresivnější scénář :D

:) tak na té sedmičce je to očkávání progresivního (čti: nejprogresivnějšího) scénáře velmi pravděpodobné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten je povedenej - manželka někdy před 20 lety v podobné "obvolávací" firmě dělala a prý to (hlavně když bylo zákazníkem zaplaceno aby se prudilo i o víkendu večer) nebývalo nic výjimečného a někteří "funiči" si takové "zavolání později večer" běžně objednávali. Existovala na to dokonce i "protihra", kdy se na mávnutí vedle sebe sedící baby sesedly, odpojily připojený záznamník a do sluchátka honičovi zanotovaly "Průša je úchyl!!!" ...no a ten prý pak okamžitě zavěsil sám. 

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Radek124 napsal:

 Existovala na to dokonce i "protihra", kdy se na mávnutí vedle sebe sedící baby sesedly, odpojily připojený záznamník a do sluchátka honičovi zanotovaly "Průša je úchyl!!!" ...no a ten prý pak okamžitě zavěsil sám. 

Taky dobrýý   ...   yes:lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...