Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Občan v Sovětském svazu přijde na milici nahlásit krádež auta.
Milicionář pokývá hlavou a povídá:
"Podívej se na ten obraz. Co tam vidíš ?"
"Soudruha Lenina."
"Správně. Co ještě tam vidíš?"
"Jeho přátele."
"Co dělá soudruh Lenin?"
"Soudruh Lenin sedí a drží si čepici."
"Ano, soudruh Lenin sedí mezi přáteli a drží si čepici! 
No a ty necháš stát auto jen tak na ulici......"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Moty napsal:

@Andrew Už mi ty covidový dokola opakovaný rádoby vtipy nebaví,  takže vítám každý obyčejný 😝

 

nějak mám pocit že ty vtipy co by se jim dřív říkalo politický, už nejsou vtipný. Ona ta realita je často mnohem absurdnější a bizarnější než vtip.

Tak přidám jeden zdravotní z jiného soudku, mimochodem, v sobotu moc nechybělo a měl bych podobný problém.

Jde pán ulicí, teda spíš se šine krokem golema, vzdychá a naříká. Přijdou k němu dva pánové a prý "Promiňte že obtěžujem ale jsme lékaři a vedem tady odbornou debatu jestli máte potíže s kyčlí nebo zánět sedacího nervu" "Bohužel pánové, oba se mýlíte. Chtěl jsem si jen tak trošku prdnout" 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepa umře a pred smrti má poslední přání,  že chce být pochován v modrém obleku. Stará si pro sebe nadává co si to ještě na smrtelný posteli Pepa vymyslel za bejkárnu, že jí to udělal určitě naschvál.  Doma modrej oblek nemá,  jen černou klasiku. Oblékne tedy Pepu do černého a v rámci domlouvání pohřbu zmíní poslední přání na pohřební službě s tím, že se jí nechce kupovat modrej oblek a jestli by pohřební služba neměla nějaké řešení.  Pohřebák se ošívá a nakonec povídá že nic neslibuje, ale že se pokusí... V den pohřbu přijde stará dřív a ptá se jak to dopadlo. "Máte hrozný štěstí paní,  den po vás přivezla jiná paní taky svýho manžela na přípravu a zrovna v modrým obleku s tím,  že by se jí líbilo pochovat ho spíš v černý klasice. Tak jsem jim vyměnil hlavy....."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...