Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Za 440,- si koupíš sedmičku toho ginu plnou, petku tonicu. Vypiješ, víčko upcykluješ třeba na podložení kývajícího se stolu (po tolika alkoholu se kývat bude), za zbylých 40 korun koupíš jednu hezkou růži, tu dáš do té láhve a tim je DIY upcycling završen.

Najdi 5 rozdílů mezi mým návodem a koupí vázy  :D a následně zvol zábavnější způsob upcyklování ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, bandicoot napsal:

Tyvole já vůbec nevím kam to dát. Ale to snad musí bejt vtip.

https://srna.cz/produkt/vaza-gin-modra/

Proč? Každý den se narodí blbec, jde o to ho najít a něco mu prodat ;-). 

A když to tak kolem sebe sleduju, tak podobné "leštěné prdy" se budou prodávat ještě dost a dost... 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ZmizíkProč blbci? Snad proto že práce a energie vynaložená na tenhle způsob "recyklace" bude nejspíš větší než rozbití, přetavení, vyrobení a naplnění nové flašky? Beru že hromadění zbytečného harampádí je v tržní ekonomice akceptovatelné (znám člověka co takhle platil i za prázdné flašky MOET), ale tohle s "ekologií" fakt nic společného nemá - leda by na to po vzoru čolkařů brali dotace.

Apropos, předloni se přede mnou jistá paní notářka začala rozplývat, jak ekologicky se snaží chovat aby byla svým dětičkám vzorem. Začala vysvětlováním že kancl v centru má proto aby tam ona ani lidi nemohli zajíždět autem :blink:  ...OK, blbí lidi taky lidi, radši jsem si stoupnul k oknu a s vědomím že po ujetí 50 kilometrů auto parkuje o kilák dál a jsem sledoval jak venku začíná chcát. Ale potom co se (při čekání na manželčina bratra, kterej kvůli podobným ezopyčám na magistrátě zkysnul v zácpě) panička začala exhibovat jak i kelímky od jogurtu vyplachuje než je odloží do tříděného odpadu, neodpustil jsem si prostou fyzikální otázku, jestli si při svém vzdělání dokáže spočítat kolik takových kelímků nejdřív museli v teplárně spálit, aby si ona mohla z kohoutku protočit 2-3 litry pitné vody ohřáté z 15 na 60 stupňů a ten jeden blbej polypropylenovej kelímek před vyhozením důkladně vymejt... 🤔

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrzí mě že hipsterům nabourávám byznys model, ale nebylo ono by "ekologičtější" si nesmysly typu flašek s krkavou vodou (transportovaných tisíce kilometrů sem a tam) prostě odpustit - a za ušetřený peníz si ty "limitkové" sklínky z recyklovaných střepů nechat á 5-10kč vyrábět v tuzemsku? 🤔

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Radek124 napsal:

Mrzí mě že hipsterům nabourávám byznys model, ale nebylo ono by "ekologičtější" si nesmysly typu flašek s krkavou vodou (transportovaných tisíce kilometrů sem a tam) prostě odpustit - a za ušetřený peníz si ty "limitkové" sklínky z recyklovaných střepů nechat á 5-10kč vyrábět v tuzemsku? 🤔

Ja teda Perrier kupuje, bo je krasne bublinkatej. A dycky si vzpomenu na Team America - Teroriste otravili pramen Perrier, stredni trida vymrela do tydne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, azeppelin napsal:

Posměváčci, trocha lásky a péče... a z flašky na vyhození je pěkná věc.

71Rk-SlcN3L._AC_SY606_.jpg

 

 

Sklenky vyrobené z klasických zelených a hnědých pivních flašek, které mi kamarád vyrobil těsně po sametové revoluci, byly jedny z nejpříjemnějších, jaké jsem kdy měl. Bàječně se držely v ruce, jejich silnostěnnost a barva budila důvěru a takový domácký pocit. Všichni chlapi je chválili, všechny ženský je nemèly ràdy. Nakonec mi je jedna vyhodila :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...