Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 4 minutami, Petr72 napsal:

Som z toho jeleň 

A

Farebne fľašky  nie sú jedovaté 

Odjinud dostal ban 

B

Farebne fľašky  sú jedovaté 

Odjnud nedostal ban 

😀

 

 

 

 

C

Odjinud je jedovatý

Barevné flašky dostaly ban

 

D

Odjinud není jedovatý

Barevné flašky nedostaly ban

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

אמן                                                                                                                                                                                                                                                                                                  ‎‎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, odjinud napsal:

Z barevnych rezanych lahvi nepijte, mate tam to barvivo. Leda z cirych.

Pamatuji si ještě ze školy, že sklo pivnich flašek jak zelených, tak i hnedych se barvilo oxidy železa. Oxidem železnatym a železitym. Což neni jedovate. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cuco je dnes uz vacsinou v krabiciach...

https://www.keliwood.cz/aktuality/penezenka-z-krabice-od-dzusu

Inak sklo vie byt naozaj slusne jedovate, vesele potisky poharov sa vedia uvolnovat hlavne umyvackjach riadu a s nimi vsetko co obsahuju. Ale samotne hnede a zelene flase su podla mna OK nech su farbene cim chcu,... co sa ma uvolnit sa uvolni pri prvom omyti a potom je to uz asi OK, pokial teda nie si perfekcionista a tu flasu po nociach postupne nedobrusujes k dokonalosti a medzi tym ju nepouzivas.

Upraveno uživatelem cali
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Bert napsal:

אמן                                                                                                                                                                                                                                                                                                  ‎‎

צודק

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, PrimFanatic napsal:

v pravidlech takový zákaz není

Že by to třeba bylo logické ? Musíš mít na vše pravidla?  Ty vole tady je materiál a to vše kvůli tomu, že Odjinud napíše hloupost a opakovaně se pře o nepravdě.

Tah mistr Jan Hus měl také svojí pravdu, že!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@PrimFanatic: Quod licet Iovi, non licet bovi (aneb “co je povoleno bohovi, není povoleno volovi”) - ber to jako praktickou radu do života. 

Do promazaných příspěvků ani do Bertových SZ nevidíme - ale pokud někdo začne v “humoru” špekulovat o jedu ve skle na potraviny, tězko odhadnout co hezkého pak kde a komu psal dál. A pokud mu ke zklidnění nestačil “dočasný banán” a pojal potřebu ventilovat se přes nově založený nick (což se bez ohledu na někdejší chronické tolerování podobných praktik VIP kamarádům předchozího root admina bere na většině fór automaticky jako podvod a u banánů jako “maření soudního rozhodnutí”), pak nejspíš musel jít i humor stranou :thumbsdown_anim:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, long napsal:

Že by to třeba bylo logické ? Musíš mít na vše pravidla?  Ty vole tady je materiál a to vše kvůli tomu, že Odjinud napíše hloupost a opakovaně se pře o nepravdě.

Tah mistr Jan Hus měl také svojí pravdu, že!

já se vůbec nevyjadřuju k tomu jestli takový zákaz má být nebo nemá být, jak moc by byl užitečný nebo jak moc by byl škodlivý,nebo jak moc by byl logický a jak moc nelogický

ty vole, já jen přátelsky upozorňuji berta, že takový zákaz v pravidlech není

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, Radek124 napsal:

@PrimFanatic: Quod licet Iovi, non licet bovi (aneb “co je povoleno bohovi, není povoleno volovi”) - ber to jako praktickou radu do života. 

Do promazaných příspěvků ani do Bertových SZ nevidíme - ale pokud někdo začne v “humoru” špekulovat o jedu ve skle na potraviny, tězko odhadnout co hezkého pak kde a komu psal dál. A pokud mu ke zklidnění nestačil “dočasný banán” a pojal potřebu ventilovat se přes nově založený nick (což se bez ohledu na někdejší chronické tolerování podobných praktik VIP kamarádům předchozího root admina bere na většině fór automaticky jako podvod a u banánů jako “maření soudního rozhodnutí”), pak nejspíš musel jít i humor stranou :thumbsdown_anim:

v zásadě souhlas

ale prosím poraď mi - na fóru jsem před mnoha lety měl účet, už nevím jaký, ani z jakého emailu, ale nijak jsem ho nezrušil.  Neměl jsem potřebu přispívat a ani se přihlašovat, asi před 2 lety jsem se chtěl ozvat a na něco zareagovat, ke starému účtu jsem neměl vůbec nic, tak jsem si založil účet nový, následně jsem vstoupil do žhavé diskuse na výbušné téma hodinek PRIM, kde jsem byl (asi těmi VIP kamarády kohosi) uštván k zabanován (asi jen dočasně, nevím). Tak jsem si založil další, již 3. účet, s nepraktickým a idiotským zněním primfanatic (v danou chvíli to bylo oportunisticky odůvodněné). A už ho od té doby používám, hlavně protože jsem líný zakládat si nějaký neutrálně znějící. A teď mi tedy prosím poraď co mám dělat s těmi 2 starými účty abych nepáchal podvod ani mařenku? Předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...