Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Jen technická - já jsem měl asi před měsícem problém s přihlášením, byl jsem něčím odhlášen a při přihlašování to nebralo moje platné (!) jméno ani heslo. Napsal jsem to na technickou podporu fóra a nic, počkal jsem asi týden stále nic, napsal jsem znovu na technickou podporu, žádná reakce a furt nic, přihlášení stále nešlo. Tak jsem založil nový účet a zafungoval a přihlásil mě k původnímu účtu (?!), druhý den nefungovalo ani jedno, založil jsem další účet (už třetí) a ejhle, oba dva dublované účty zmizely a začalo fungovat původní přihlášení na původní účet, na kterém už desítky let jsem.

Tak jak to vlastně s účty a IP adresami je???

A jaký je postup, když se účet nějak blokne a technická podpora fóra nefunguje a vy se chcete zalogovat???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nejak nevim. Pokud kdokoliv zacne psat do humoru o cemkoliv, tak to defaultne neberu vazne, ale jako humor. Navic se tady vsichni ohanite logikou, tak snad neni takovej problem se bud zamyslet, nebo si zkusit dohledat, jestli jsou flasky jedovaty nebo nejsou. Moc nechapu tu nutnost banu. Ledaze by ten ban byl od Berta jako vtip dne, to pak jo, to me pobavilo dost :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, geometr napsal:

Hele, já nevím jak s jedem chlapi, ale není řezání barevnýho skla rasismus? Na to bacha dneska.

To si k...va piš že je. Hlavně když budeš řezat víc tmavý flašky, než průhledný. Zelený jsou genderově vyvážené asi teda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, guzmic napsal:

To si k...va piš že je. Hlavně když budeš řezat víc tmavý flašky, než průhledný. Zelený jsou genderově vyvážené asi teda.

Zelený taky neřezat, tím bys jasně demonstroval negativní postoj k palčivejm ekologickejm problémům. To je jako kdybys přeříz Gretu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, martar napsal:

Zelený taky neřezat, tím bys jasně demonstroval negativní postoj k palčivejm ekologickejm problémům. To je jako kdybys přeříz Gretu...

Přeříznout Gretu? tak to bych byl taky otrávenej 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...