Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Dva krátký z Neviditelnýho čoklíka:

*

Šalom,“ pozdravil vlk.
„Ufff,“ vydechla úlevou prasátka.

*

Hrdinou týdne se stává tatínek, který ani ne dvě minuty poté, co miminko koukalo na svět, řekl mamince:
„Ale tak bylo to docela v pohodě, ne?“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Zmizík napsal:

@Tom4 @varjag Njn, kdyz von Krtenek chtel bejt moc za enfant terribla, zatimco ve skutecnosti je to jen pitomec. Ale i tyhle lidi existujou a bez nich by byl svet moc sterilni. Komu ted budem nadavat?

Můžeme se občas poslat do prdele navzajem 🙂

..a von se tu stejně brzy zas objeví,  takový jsou nesmrtelný. A nedají se odradit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srazí se dvě auta, v jednom jel Rabín a ve druhém kněz. Auta na šrot, ale jako zázrakem oba vylezou ven nezraněni. Rabín vidí kněžské roucho a říká "já jsem Rabín a koukám, že vy jste kněz, podívejte, z jaké hrozné nehody jsme vyvázli, to musí být znamení od boha, musel chtít, abychom se potkali, stali se přáteli a po zbytek života žili svorně v míru". "Plně s Vámi souhlasím" přitakává kněz "a podívejte, z mého auta nic nezbylo a přitom lahev s mešním vínem je nepoškozená". "Bůh nám zřejmě dává znamení, abychom jej společně vypili a oslavili to štěstí, které jsme měli a i naše setkání" povídá Rabín a podává lahev Knězi, ten přikyvuje a zhluboka se vína napije, podává lahev Rabínovi, ten ji zašpuntuje a podá zpět Knězi. Kněz se udiveně ptá "Vy se nenapijete?" Ne, ne povídá Rabín, já přece jen raději počkám na policii...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...