Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 5 minutami, milomac napsal:

Asi zájezd, asi důchodci za zážitkama .....

 

Todle je teda mazec, ale připomnělo mi to, když jsme kdysi byli s kolama v Indii a po Himalájích se džípem přesouvali obdobnejma cestama. Místí řidič, kterej předtím nikdy nevytáhl paty z Dillí, z toho byl úplně na kaši, což vyvrcholilo tak, že jednou ráno auto nešlo nastartovat. On se tvářil, že s tím nic neudělá a že musím skončit. V partě jsme ale měli  dva šikovný borce, co se začali vrtat v motoru a po chvíli vytáhli hadr, nacpanej do sání.

Řidič se rozbrečel a pak se se přiznal, že to tam v noci narval, abysme nemuseli pokračovat dál. Mimochodem jel dál, čehož pak litoval ještě několikrát, mimo jiné v Lehu, kde dostal nakládačku od místích taxikářů s tím, že jim tam leze do zelí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen jsem dohledal, že tohle bude z Peru (přepravce Sifuentes), tušil jsem nějakou jihoamerickou destinaci a místní klucí autobusácký jsou nejspíš na tyhle cesty zvyklí, i když dojetí do cíle je asi sázka do loterie...

1454699357_autobus1.jpg.b4c1872bc33fc61c3d4aa667cb608fa1.jpg1655446359_autobus2.jpg.334f9d7f699b7c624c857d0686f05464.jpg

Upraveno uživatelem milomac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...