Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 24 minutami, Tom4 napsal:

Ti to zbourám ;) přehlédnul jsi že to je 9 minut za napití, a nikdo neexuje 10 piv za den.  V době zavřených hospod je tedy 9 minut za každé napití z lahváče, tipnu si že to pijan piva dá tak na šest až 10 napití. 

Haloooo, máme tady takhle při pátku nějaký dobrovolníky na zkoušení kolikrát je potřeba se napít k vypití jednoho piva?  No? Suchej únor se blíží! Potřebujeme reálný data ;) :cheers: :D

Tak to jsem umřel teda už někdy v nejstarším paleolitu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Tom4 napsal:

Ti to zbourám ;) přehlédnul jsi že to je 9 minut za napití, a nikdo neexuje 10 piv za den.  V době zavřených hospod je tedy 9 minut za každé napití z lahváče, tipnu si že to pijan piva dá tak na šest až 10 napití. 

Haloooo, máme tady takhle při pátku nějaký dobrovolníky na zkoušení kolikrát je potřeba se napít k vypití jednoho piva?  No? Suchej únor se blíží! Potřebujeme reálný data ;) :cheers: :D

Prvni na dvakrat, tim koncim chce se mi spat 🍻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se člověk nezavdeci “můžeš to rozdělit at je v tom pořádek?”
“Můžeš to sloučit at je to v jednom inzerátu”?
:D


Zvolil jsem nějakou zlatou střední cestu, tématicky podobné věci pohromadě... přemýšlím ze prvního dubna to tam dam po jednom :-P

Kdo byl u mne doma a viděl “krabice” tak vi, ze by mohlo bejt hůř ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono by stačilo lépe to rozdělit v čase. Protože celá stránka tvých inzerátů, která odsune jednou za týden všechny ostatní, je trošku nasírací. Není to poprvé a o tom rozložení v čase jsme ti už psali. Chápu, že to chceš mít najednou, ale z pohledu ostatních to prostě není úplně OK. I vzhledem k tomu, že ceny máš nasazené poměrně vysoko a inzeráty mnohokrát UPujueš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono by stačilo lépe to rozdělit v čase. Protože celá stránka tvých inzerátů, která odsune jednou za týden všechny ostatní, je trošku nasírací. Není to poprvé a o tom rozložení v čase jsme ti už psali. Chápu, že to chceš mít najednou, ale z pohledu ostatních to prostě není úplně OK. I vzhledem k tomu, že ceny máš nasazené poměrně vysoko a inzeráty mnohokrát UPujueš.

Tak jsme ve vlakne humor tak to beru trosku s nadsázkou tuhle diskuzi, ale taky mne napadlo částečný řešení, budu dycky upovat jenom půlku :) tak to bude polovičně nasiraci. Ale abych to upoval částečně (třeba v úterý půl a v pátek půl) tak to nasere lidi dvakrát castejc... každopádně díky za podnětné návrhy a každymu tady z tyhle momentální diskuze dam 15 procent slevu z těch remenovejch/boxovejch inzerátů, u některých je to jenom jeden kousek, tak to třeba proridne :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Tom4 napsal:

Haloooo, máme tady takhle při pátku nějaký dobrovolníky na zkoušení kolikrát je potřeba se napít k vypití jednoho piva?  No? Suchej únor se blíží! Potřebujeme reálný data ;) :cheers: :D

Tsk já jsem schopnej pít jedno pivo klidně půl hodiny, ale to není zajímavý.

Jednou jsme byli s partou na výletě v Krkonoších, nějak nevyšlo počasí, tak jsme zapadli do pivovaru v Harrachově a čekali, až nám pojede autobus - mělo to být za 4.5 hodiny. Byl s náma i kluk, co nepil pivo. Neměl probém s vínem ani s tvrdým, ale pivo nepil. Tak si dal čaj, protože kromě piva a čaje tam nic neměli. Pak se kecalo a čas utíkal, a pak byl čas zaplatit, zvlášť. Tak každý hlásil vrchnímu: Sedm piv - tři piva - šest piv, a tak, a tenhle borec říká: "Čaj." Číšník na něj pár sekund hleděl a pak zařval: "Čaj? Vy sedíte čtyři hodiny v pivovaru a vypijete jeden čaj!?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@felthargNeber si to osobně Filipe, ale když v inzerci už snad třetí rok "upuješ" víc a víc věcí s bombastickýma titulkama "Končím, rozprodej zbytků" (se kterými se dle cenovek spíš ani rozloučit nechceš), nemůžeš se divit že to Tvoje notorické "končení s chronobundusem" už se kvalifikovalo i do Humoru.

PS: Obávám se že tahle inzertní agónie má jediné řešení - a to lokální přepnutí řazení inzertních vláken dle "data prvního příspěvku" (namísto současného "data posledního příspěvku"), spolu s automatickým banem za pokusy o předčasné opakované zakládání. Jako bonus by pak šlo do inzerce vesele kecat a stokusové "konvoluty" aktualizovat klidně co 5 minut, protože předražené ležáky už s takovou nikomu nebudou roky zaclánět na začátku seznamu a po pár měsících (opět automaticky) skončí ve stoupě:smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam taky řešení.  Kdyz toho mas neustale takovy kvanta, udelej vlastni stranky jako hodinkovej bazar a postni odkaz. Takhle to vypada trochu jako ze Berta vyuzivas jako platformu pro byznys a ze ten byznys je pro tebe na chronomagu primarni zalezitost. To asi neni ucel chronomagu. Myslim tedy.. Vim ze tady je vic lidi, kteri sem chodi primarne vydelavat, ale nepostujou toho zdaleka tolik, takze se to lip ztrati. A nekrmi nas kecama....jak vystihl Radek

Upraveno uživatelem varjag
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Primárně byznys to nebude, třeba v tom mým screenshotu 3. inzerát shora na Omega řemen bude mít teď v úterý krásný dvouletý výročí své existence 😅😅😅 a ani po 67 upech se neprodal, to by kolega jako obchodník zkrachoval. A tím jednoznačně překonává Mrázka, nastavuje laťku vysoko a překonat ji nebude zrovna lehké ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, diky vsem za postrehy. U nekterych jsem se zasmal, a to je dobre, protoze porad to ma bejt HUMOR, zejo :). Tahle diskuze sem nepatri, ale ze sem chodim vydelavat, to uz je trosku pres caru, tak to se jen musim ozvat, ze to je fakt blbost. Zbytek do SZ nebo pripadne osobne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...