Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 9 hodinami, Radek124 napsal:

@felthargNeber si to osobně Filipe, ale když v inzerci už snad třetí rok "upuješ" víc a víc věcí s bombastickýma titulkama "Končím, rozprodej zbytků" (se kterými se dle cenovek spíš ani rozloučit nechceš), nemůžeš se divit že to Tvoje notorické "končení s chronobundusem" už se kvalifikovalo i do Humoru.

PS: Obávám se že tahle inzertní agónie má jediné řešení - a to lokální přepnutí řazení inzertních vláken dle "data prvního příspěvku" (namísto současného "data posledního příspěvku"), spolu s automatickým banem za pokusy o předčasné opakované zakládání. Jako bonus by pak šlo do inzerce vesele kecat a stokusové "konvoluty" aktualizovat klidně co 5 minut, protože předražené ležáky už s takovou nikomu nebudou roky zaclánět na začátku seznamu a po pár měsících (opět automaticky) skončí ve stoupě:smoke:

Toto by bylo výborné řešení...

A k tématu vlákna:

Taxikář přiveze Ostraváka na místo a povídá: "Tak bude to za 500,-"
Ten mu dá 250,- a pomalu odchází od vozu.
Taxikář na něj z okénka kříčí: "Chlape, říkal jsem 500,-"
Ostravák se otočí: "A ty ses nevezl, pičo?"

 

Přijede školní autobus na zastávku, otevře dveře a děti se začnou hrnout dovnitř.
Najednou se začnou prát bílé děti s černými o to, kdo bude sedět vepředu.
"Ale děti," povídá řidič.
"Chovejte se jako dospělí... myslete si třeba, že jste všichni zelený... tak a teď ty světle zelený dopředu..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, petr_cha napsal:

Ja to nechapu.. vidim Bernieho, ale koho zaklek? A proc zaklek? A co na to Tleskac? :-o)

To je ten čekající pán z předchozí stránky, potom co zjistil že jeho ocelový Daytony si právě vyzvedává jeden ze zdejších překupníků... :taz:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, koukal jsem na to a dole v další nabídce vidím třeba 50ti korunu s vypadlým středem za milión a podobný haluze. Samozřejmě že nikdy žádné středy nevypadávaly (zdroj - docela zajímavý článek zde), a i přes to, že to fotil nejspíš přes popelník soudě dle kvality fotel, jde zřetelně rozeznat poškození mince při násilném vypáčení středu. 

Napadá mě pak spousta humorných souvislostí. Od nesmyslných cen za určité předměty, proč?  I kdyby byl kupec idiot, ale při penězích, tak pokud je jeho iq dostatečné na nákup na aukro, bude dostatečné i pro srovnání cen jinde.

Ad ta mince, je to jednoznačně podvod. Jaká je pravděpodobnost že si to někdo koupí a následně to projde bez trestního oznámení?  Nulová. Možná jsem pomalejší, ale proč to tam teda vůbec dává? Tohle bez legrace nechápu.

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...