Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 18 hodinami, siwi napsal:

Hele, já tam pro jistotu nebyl, tak nevim :) Ale znáš to úsloví: Žižkovu a Libni, zdaleka se vyhni! A pak je taky jedna písnička o Karlíně, ikdyž ta už od povodní není zdaleka tak aktuální. Karlín se hodně změnil a mám to tam docela rád.

Jsem čekal, co k tomu napíšeš a máš určitě pravdu, v Karlíně jsou pořád místa, kde to ještě není úplně čisté, to samé Libeň, ale pamatuju si Libeň ještě tak 12-15 let zpátky, tam to žilo. :D  Teď se to poflakuje v centru a na periferii a tyhle části se hodně zklidnily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, CEGY napsal:

Tohle mi pripomina par clenu na mym poslednim prazskym chronosrazu. Ale je to uz par let, no..

Nechceš nahodit, nějaký jména, třeba aspoň náznakem, nebo šifrou... 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, CEGY napsal:

Tohle mi pripomina par clenu na mym poslednim prazskym chronosrazu. Ale je to uz par let, no..

Nechceš nahodit, nějaký jména, třeba aspoň náznakem, nebo šifrou... 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 2. 2021 v 12:54, siwi napsal:


Ještě před 14 dny tam bylo napsáno Neboj.

Hele vy "světoběžníci",

Karlín je hezkej a potíže tady fakticky nejsou. Navíc teď když je vše zavřené.

Chodím tady dost pravidelně a to jak v šest hodin ráno, tak v 22 hodin. Fakt se nebojte, nepotkáte tady ani policajta !

Třeba Bangkok, Londýn, nebo NewYork jsou myslím výrazně nebezpečnější.  Jo a Víděň, tam si ty h.vna nechali přerůst přes hlavu. Turci, Kosovci, Albánci a podobně. Partičky mladých, to je tam to zlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...