Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 56 minutami, martar napsal:

Koukám že tu přituhuje. Tak ještě než se D. ujme cenzury, mrsknu sem jeden rodinnej:

Přijde pán do lékárny a chce nějaký antikoncepční prostredek pro dvanáctiletou dceru. Lekárnice vykulí oči: "Vaše dcerka je sexuálně aktivní?" "Ale hovno, leží jak prkno, celá matka!"

 

😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, jkba napsal:

Komise by měla určitě posuzovat i vhodnost a oprávněnost jednotlivých postů vzhledem k celkovému počtu příspevků a postavení člena zde na fóru.

 

Nebo je právo na nemístné tlachání vyhrazeno pouze zavedeným jedincům s dlouhodobě hojivou a přínosnou digitální stopou? A ta se vzala kde?

Abychom tu pak nevymřeli jak komunistická strana, když každej nově příchozí svým prvním příspěvkem zapne křišťálové koule místních Libuší a místo pozdravu dostane Cochcešprodat..

A sekci Poraďte s výběrem bych zrušil úplně..))

 

Nefňukej a radši napiš co chceš prodat :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeee tvl... Člověk unaven týdnem přijde nasát trochu humoru. Objeví tu po sobě tři nehumorné příspěvky kolegy, který jinak bude jistě dobrý chlapec (Lynx12 - to není osobní bro), jen prostě pravidelně plní vlákno, pro které dle mého nicotného názoru nemá talent. Použiji ironii, což je mimochodem přátelé druh humoru a dostanu tady za to nálepku komouš, zavedený jedinec a jsem nařčen z ostrakizace. Reakci “ale mně se jeho vtipy líbí” bych pochopil, udělal pukrle, nasypal si popel na hlavu, noo..možná bych si z toho ještě udělal srandu..a zmizel. Těch pár lidí, co tu znám, pochopilo, jak jsem to myslel. Ze zbytku se stala inkvizice. Dobře, omlouvám se, nebylo v mém úmyslu potírat ústavou zaručené právo na humor, dobrý ani špatný, jen jsem se zřejmě neobratně vyjádřil a narazil jsem na drtivou pěst lidu. Mimochodem děláte úplně to samý, z čeho mě (mylně)podezíráte :) Dávám si týden samoban a odcházím zpytovat svědomí do domácího vězení a příště už budu jen hodný a laskavý 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, dawe009 napsal:

Jeee tvl... Člověk unaven týdnem přijde nasát trochu humoru. Objeví tu po sobě tři nehumorné příspěvky kolegy, který jinak bude jistě dobrý chlapec (Lynx12 - to není osobní bro), jen prostě pravidelně plní vlákno, pro které dle mého nicotného názoru nemá talent. Použiji ironii, což je mimochodem přátelé druh humoru a dostanu tady za to nálepku komouš, zavedený jedinec a jsem nařčen z ostrakizace. Reakci “ale mně se jeho vtipy líbí” bych pochopil, udělal pukrle, nasypal si popel na hlavu, noo..možná bych si z toho ještě udělal srandu..a zmizel. Těch pár lidí, co tu znám, pochopilo, jak jsem to myslel. Ze zbytku se stala inkvizice. Dobře, omlouvám se, nebylo v mém úmyslu potírat ústavou zaručené právo na humor, dobrý ani špatný, jen jsem se zřejmě neobratně vyjádřil a narazil jsem na drtivou pěst lidu. Mimochodem děláte úplně to samý, z čeho mě (mylně)podezíráte :) Dávám si týden samoban a odcházím zpytovat svědomí do domácího vězení a příště už budu jen hodný a laskavý 👍

Ale komouse sis nalepil na indiansky ciro sam, ja nic takovyho nerekl 😉

A jak rika kolega, mel bys dat pul majetku na charitu a nechat zmrskat bicem 😁

Ale ted vazne. Korona nam leze na mozek asi vsem, me nevyjimaje. A za ten rok silenstvi uz jsem na slovo zakaz alergickej. 

Nemyslel jsem to nijak zle. 

Takze sorry jako rudochu, zadnej stres 😉🍻

Upraveno uživatelem Lucky Lucaso
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, martar napsal:

Pche - omluva a samoban... To bys z toho vyváznul moc lehce!  A vůbec jsi nenapsal, kolik dáš na charitu! :D

Adoptuju dvě šestnáctileté syřanky, už se na to chystám dlouho 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, dawe009 napsal:

Jeee tvl... Člověk unaven týdnem přijde nasát trochu humoru. Objeví tu po sobě tři nehumorné příspěvky kolegy, který jinak bude jistě dobrý chlapec (Lynx12 - to není osobní bro), jen prostě pravidelně plní vlákno, pro které dle mého nicotného názoru nemá talent. Použiji ironii, což je mimochodem přátelé druh humoru a dostanu tady za to nálepku komouš, zavedený jedinec a jsem nařčen z ostrakizace. Reakci “ale mně se jeho vtipy líbí” bych pochopil, udělal pukrle, nasypal si popel na hlavu, noo..možná bych si z toho ještě udělal srandu..a zmizel. Těch pár lidí, co tu znám, pochopilo, jak jsem to myslel. Ze zbytku se stala inkvizice. Dobře, omlouvám se, nebylo v mém úmyslu potírat ústavou zaručené právo na humor, dobrý ani špatný, jen jsem se zřejmě neobratně vyjádřil a narazil jsem na drtivou pěst lidu. Mimochodem děláte úplně to samý, z čeho mě (mylně)podezíráte :) Dávám si týden samoban a odcházím zpytovat svědomí do domácího vězení a příště už budu jen hodný a laskavý 👍

Jo, ty první dva mohly být v jednom postu .. OK, polepším se (počet postů nehoním, pokud by to někoho zajímalo) ..

To, že moje vtipy nejsou zrovna Tvůj šálek kávy ještě neznamená, že se jim nezasměje někdo jiný... máš snad pocit, že jsi něco víc než jiní?

Možná by stálo za to, zavést zpět lajky, jeden by pak viděl, zda jeho fóry padly na úrodnou půdu či nikoli ...

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...