Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tvl 😂😂😂

“Po letech propadu voličské přízně si sociální demokraté konečně našli téma, jímž v tvrdé konkurenci mohou zaujmout. Po sedmi letech strávených ve dvou vládách s Babišem se rozhodli, že budou varovat před další vládou hnutí ANO”

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/poslanci-cssd-popisuji-sedmilete-peklo-kterym-si-prosli-a-varuji-ostatni-141637#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=DcPoc1sT9IX-202102130734&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten předchozí vtip ještě mohl pokračovat po odmazání řádku s adminem ...

SamJr: tak jsem šel do zahradnictví a koupil plastovou spojku od GreenGarden a hadici GreenPVC za celkem sympatických 650Kč

PanHrábě: tě natáhli, kámo

Růžička1: hele ta spojka je naprd, na slunci povoluje, lepší je koupit mosaznou, ty vydrží, nepovolují a někdy jsou i levnější než ty plasaťáky

SamJr: tvl chlapi, to jste to nemohli říct dřív? 

Cindy18: žhavé holki zdarmo tady http: ... 

Přemek P: jsi se měl líp zeptat, tyhle neurčitý otázky mám nejraději

Pepazdepa: hele, i ta PVC hadice naprd, lepší je gumová s trojitou výztuží. Ta PVC se láme, furt budeš chodit rovnat hadici, aby ti tekla voda

Franta007: hele, a máš to prodloužení na konci, nebo na začátku hadice? 

SamJr: na konci, proč? 

Béďa: koupím malotraktor

Franta007: no, když to máš na konci a potřebuješ zatáhnout za celou hadici, tak to víc namáhá tu spojku, dal bych to na začátek

Růžička1: už jsi koupil tu mosaznou spojku? Potřebuji vědět, jestli je lepší

SamJr: jo koupil, ale nejde mi na to navlíknout hadice, doprčic, takových peněz jsem za to dal ...

Růžička1: tak já taky koupím tu plastovou

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...