Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Nevím vlastě kam to patří. Ale asi to bude z kategorie černej humor, takže nejspíš sem. No, hlavně, že už mají plán, nakonec lepší později, než vůbec ;-).

"Sociální demokraté přišli s plánem nazvaným „Obětujme březen“.

( https://www.seznamzpravy.cz/clanek/obetujme-brezen-navrhuje-cssd-chce-prisny-zakaz-vychazeni-144487#dop_ab_variant=519630&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=I4anMhDtGdG-202102261213&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už nevím, co mám mít na hubě, na hlavě, na rukou, kam můžu, v kolik, s kým, na jak dlouho, jak daleko... . Tak jsem to vzal z gruntu a ochranu jsem pojal komplexně. Doufám, že až mě budou čačtí příslušníci naší místní MP kontrolovat, tak dostanu diplom za příkladný přístup k nařízením naší moudré vlády. Nebo alespoň policejní omalovánky.

Cov1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím FFP je to pravda, to jsem nedomyslel, budu tam muset nalepit alespoň FFFPPP-348 KN 138 N 225, co kdyby se to zase zpřísnilo. Zásobníky jsou tam dva spojené. Takže "double velkokapacitní". V případě sporu o kapacitu se odvolám na grandfathering, jakože jsem to zdědil po grandfatherovi. I v tom Sigu ve stehením pouzdře je zásobník na 21, takže také grandfather. :D Akorát se ještě hodím přes hlavu deku, abych splnil podmínku skrytého nošení. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Tom4 napsal:

Kibi, jsi to ty? Nebo samotný Tada? 

:D

Tada? Vždyť má za sebou uklizeno... a poloha holsteru taky nesouhlasí. Já ho bohužel tady už nezažil, ale tahle fotka z vlákna o zbraních je legendární...

20210228_072209.jpg.131dfaecf8911ac1d915cf7179b84081.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, KurtCz napsal:

Už nevím, co mám mít na hubě, na hlavě, na rukou, kam můžu, v kolik, s kým, na jak dlouho, jak daleko... . Tak jsem to vzal z gruntu a ochranu jsem pojal komplexně. Doufám, že až mě budou čačtí příslušníci naší místní MP kontrolovat, tak dostanu diplom za příkladný přístup k nařízením naší moudré vlády. Nebo alespoň policejní omalovánky.

 

A nezapomeň do kapsy čestné prohlášení vzor mzcr, kdyby ses zatoulal k hranici -

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...