Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, varjag napsal:

Buď v klidu, ja se smal celej den, kdykoli jsem si vzpomnel. Za me výborný.  I kdyz se sahá na modly meho mládí:-). 

Tvl, jestli je tohle pro nekoho cernej humor... fiktivni postava z filmu??? To se snad nekdo posral, ne? 

Njn, neuděláš nic ...mě to pobavilo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 6 hodinami, Radek124 napsal:

Hele @moco, fakt myslíš že se návštěvníci Chronomagu touží nechat zdarma "sledovat a analyzovat" od toho zmrda Zuckerberga i při sjíždění vtípků? :thumbsdown_anim:

Jistě. ;)

1738006300_Screenshot_20210305-211652_SamsungInternet.jpg.45575ea4a18338a6443ee8606ba36ad2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Bert napsal:

Prosím, nezaměňujte Chronomag fórum a Chronomag na Facebooku. Dvě rozdílné entity. A jestli mne banda fejsbůčků nasere, tak je nechám bloknout. Nabito mám.

To potvrzuji, ta skupina je mimo fórum, jak píše Bert. Imho koexistence funguje v klidu, přece jen fórum a fb je zcela jiná platforma. Takový skoro až nepřehledný feed na fb nelze srovnávat s obsahem tady. Chápu že Radkovi fb nevyhovuje, asi má proto svoje důvody, mně třeba nevadí vůbec. Sto lidí sto chutí. 

Osobně v téhle přihlouplé době jsem rád i za virtuální kontakty s lidmi ať je to na té či oné platformě ;)

A abych jen blbě nekecal:

2031381153_Screenshot_20210305-214948_SamsungInternet.jpg.90f27f136a86a83bb5143c9331e2f5a8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...