Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Američtí vědci zjistili, že muži s knírem jsou atraktivnější než ženy s knírem.
Blíží se doba, kdy přežije ten, kdo má brambory, ne ten, kdo má Ferrrari.
Víte jaký je rozdíl mezi Pražákem a Vietnamcem? Vietnamec mluví česky a je pracovitý.
Mám takový pocit, že za pár dní nám počet pozitivně testovaných překročí počet obyvatel ČR.
Chtěl jsem s Tebou bojovat rozumem, ale vidím, že nejsi ozbrojený.
Dneska jsem přemluvil manželku, že si budeme hrát na doktora. Souhlasila a dala mi termín na červen.
Dejte pozor na roušky, žerou lidi. Teď jsem jednu viděl na zemi a člověk nikde.
Pane doktore, co má napsat jako příčinu smrti. Napište Covid-19. Ale on má 40 bodných ran? Tak napište Covid-19 a nečekané komplikace
Ve tři ráno mě probudila, že se chce milovat. Povídám, ty bláho, koho já ti teď ve tři ráno budu shánět
Koukám se na sebe do zrcadla, jaká jsem přitažlivá a krásná. Jako by mi bylo zase 20 let. V každém případě tohle víno si ještě koupím.
Můj ex mě chtěl ztrapnit před svými kamarády. Řekl o mě, že jsem špatná v posteli. No měli jste vidět ten jeho výraz, když s ním ani jeden nesouhlasil.
Miláčku jsem tlustá? Zlatíčko, ty nejsi tlustá, jsi prostě připravená na zimu.
Mám otázku. Od pondělka ještě platí občanské průkazy nebo už jen certifikáty z testů?
Maminko, mohl bych dneska jít s kamarády ven? Jaroslave, je Ti 32 let, ty by ses hlavně neměl už vracet.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dědeček a vnučka (sociální lidová balada 2021)

„Vyprávěj mi, dědečku,
co se tenkrát všechno smělo,
když se ještě na světě
o covidu nevědělo?“

„Neuvěříš, holčičko,
dneska je to k nevíře,
že se tenkrát v hospodách
jedlo běžně z talíře.“

„Copak je to hospoda,
můj dědečku ustaraný?“
„Hospoda je, děvenko,
to okénko z druhé strany.“

„To okénko, dědečku,
kde je jídlo v krabičce,
co ho nosím v igelitce
tobě, mámě, babičce?

A tam za tím okénkem,
co se tam dřív vlastně dělo?“
„Tam se bylo, jedlo, pilo…“
„A to se dřív všechno smělo?

A Červená Karkulka,
když šla za babičkou k lesu…
To se tenkrát ještě mohlo
jít z okresu do okresu?

Je to pravda, dědečku,
že když byly děti venku,
nemusely pořád mít
respirátor přes pusinku?“

„Bylo to tak, holčičko,
a možná zas někdy bude,
že bez hadru přes pusu
budem spolu jezdit všude.

Sedneme si do hospody
všichni u jednoho stolu,
najíme se z talíře
a budeme pořád spolu.“

„Já se bojím, dědečku,
že se budu trochu stydět,
když jsem zvyklá tolik let
se jen po WhatsAppu vidět.“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to zkusím, když jinak nedáte 😀

Bylo nebylo .. kapitán Vomáčka putoval po Blízkém východě co by obchodní zástupce firmy Avia. Zpráva o okupaci Československa ho dostihla v Iráku, kde se také rozhodl zůstat. O čtyři dny později se dostal, v alkoholovém opojení, do slovní potyčky s německým kapitánem Rumpelstoss v bagdádském baru Modrá ústřice. Tato hádka vyvrcholila výzvou k leteckému souboji, který se konal o den později. Tento letecký souboj byl velkou společenskou událostí v Bagdádu a tak prakticky nebyl nikdo kdo by se na něj nedíval. kpt. Vomáčka na svém stroj B.534 a kpt. Rumpelstoss na svém firemním He112. Souboj trval 46min(!) a skončil vyskočením Rumpelstosse na jeho růžovém padáku. Tuto potupu ovšem psychicky neunesli jeho kamarádi - por.Gruber, plk. von Strohm, kpt. Geering a plk. von Holstein, kteří se rozhodli pomstít a zbaběle na něj zaútočili na svých Bf109C. Přestože kpt. Vomáčka již neměl palivo podařilo se mu všechny stroje vymanévrovat a sestřelit. Posledního pilota (von Strohm) sestřelil svou osobní zbraní ráže 9mm. Vypálil z této zbraně celkem dvě rány..

Kpt Vomáčka se po tomto souboji rozhodl uprchnout z Iráku, nabral výšku a klouzavým letem doletěl do Dillí, kde se nechal naverbovat k RAF. Jeho posledním sestřelem na B534 byla Ki-84 v r.1945.

A co se stalo z Němci?

plk. von Holstein odešel do důchodu, Gruber se dostal k tankovému vojsku a von Strohm a Geering sloužili po celou válku ve Francii. A Rumpelstoss zmizel v Iráku..

Pro zajímavost kapitán Vomáčka prožil v Dillí intenzivní románek s američankou Wilmou Norrisovou, jíž se o devět měsíců později narodil syn Carlos Ray Norris, jenž se proslavil co by Chuck Norris.

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Katchabba napsal:

Tak schválně jestli tuhle laťku dokáže Lynx podlézt. Lynxi?

Katchabbo, dekuju. Regulerne jsi me rozbrecel smichy. Pritelkyne si mysli, ze jsem se zblaznil, tohle proste nevysvetlis. Fakt skvelej koment... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Lynx12 napsal:

Někde jsem tu zaslechl cosi o sloníkovi?

 

Já si představil, jak to ten humorista třeba někomu v hospodě představuje jako nápad: Ty vole, co já nakreslím: Baba vyčítá chlapíkoj, že dupe jak slon a že ho nechá vystěhovat. A von tam má fakt v bytě slona!!!! Celá hospoda pod stolem, všichni pochcaný smíchy a prej: To je debil, to je debil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, Zmizík napsal:

. . . v hospodě . . . 

. . . Celá hospoda pod stolem . . . 

Nesyp sůl do ran, naposledy bylo otevřeno vloni! 

 

;)

 

Jinak někdo maká koukám a někdo nemaká, se mi to sešlo nad sebou, černý humor. :)Screenshot_2021-03-16-16-12-22.thumb.png.a3b21c71f28c0d7b98f0c45d91861605.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...