Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Návštěvník Chilliluk

 

Jeden náboženskej ze zahraničí, ale protože jsme v Česku, nahradil jsem českými jmény:

Alča nebyla zrovna nejlepší žačkou v hodinách náboženství. Často při vyučování usínala a jednoho dne, když spala, se jí farář zeptal: "Kdo je strůjcem vesmíru?" Andrej seděl vedle ní a rozhodl se ji píchnout klacíkem, aby ji probudil. Alča vyskočila a vykřikla: "Bože všemohoucí!"  Farář ji pochválil. Za chvíli se jí farář zaptal na další otázku: "Řekni mi, kdo je náš pán a zachránce?" Andrej ji zase píchl klacíkem a ona vykřikla: "Ježíš!". Farář ji zase pochválil. Později se znovu zeptal: "Co řekla Eva Adamovi poté, co se jim narodilo jejich 26. děťátko?" Andrej zase píchl Alču klackem a ona zakřičela: "Jestli do mě znovu zapíchneš tu věc, zlomím ti ji napůl a narvu ti ji do prdele!"

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu lidi, který maj neodolatelnou potřebu komentovat vtipy, které se jim nelíběj ...

Buď se mi vtip líbí, tak se mu zasměju, příp. se mi hodně líbí, tak ho okomentuju třeba vysmátým smajlem a když se mi nelíbí, ignoruju ho ... 

(Berte, pokud si myslíš, že je to OT, klidně to smaž)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...