Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

@dawe009 Pár dní na kyslíku pod virtuálním dozorem kolegy @paro - a jeden si hned víc váží prostoru a svobody co má doma v karanténě :speak_cool:

Mě tenhle trend “bydlení v králíkárnach” odedávna fascinoval u skromných Japonců, ale bohužel až Číňan tomu dokázal dodat ultimátní míru bídy a nevkusu. O to víc mě děsí, že se podobné realitní pokusy o garsónky s hajzlem vedle sporáku začínají vyskytovat i u nás - a když pominu nezkolaudovatelnost, tak že někteří mají odvahu vydávat tu hrůzu za “výhodné bydlení” :skull:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, eLzyx napsal:

ale 60m2 za 11k, v centru Brna, to mi nepřijde jako špatná cena. Byť je fakt, že Brněnské reality nějak nesleduji

No hele ja uprimne moc taky ne. Asi je fakt, ze vyber je ted vyssi, jelikoz stoustu studaku v Brne pustilo tyhle mensi byty.

Ja kazdopadne sprchac vedle drezu nechci :D a proto jsem to posilal primarne. Ceny nehodnotim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ta poslední je boží. "Děláš machra a a hajzl máš na chodbě" v praxi :D to mmě pobavilo, díky :D

 

jaj, vidím Radek zpátky u kormidla :) supsuper, a dodávám že nejsem hloupej a vím že hajzl na chodbě referovalo k pavlačovému bydlení se záchody "na chodbě" ;)

tvl, to je překlepů, pardon. Kombinace slivivice a sauny. Hej, i v soudě se dá čumět na fórum, heč :)

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...