Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Zakladatelka BLM a bojovnice proti kapitalismu si koupila vilu za 1,4 milionu dolarů v bělošské čtvrti

Černošská aktivistka Patrisse Cullorsová koupila dům se třemi ložnicemi, třemi koupelnami, rozsáhlou zahradou a samostatným domem pro hosty. 37letá Cullorsová se nastěhuje do převážně "bílého sousedství". Podle sčítání lidu je zde 88 procent obyvatel bílých...
 
:D snad se soused nejmenuje David Lane.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je ta "vůdčí černošská aktivistka" podobná své předchůdkyni (původně blond česká emigrantka, Rachel Dolezalova), nedivme se že chce "v zájmu civilizace" bejvák v lepší čtvrti :speak_cool:

image.thumb.png.8b44a1a1bb54406b5c50f29e0948018e.png

...aneb solárko a kadeřník dovedou divy - takhle se v dnešních rasově/genderově předposraných USA dělá kariéra :shit:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cikán a běloch bydlí vedle sebe ve stejných bytech. Oba dva se rozhodnou ty byty prodat. Běloch vyhodí cenu na 3 miliony Kč, ale dozví se, že cikán ten svůj prodává za 6 milionů. Nasupeně tedy dojde k cikánovi a povídá: "Jak to, že prodáváš ten stejný byt za dvakrát větší cenu?!" "Protože vedle mě nebydlí cikáni!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Thomas napsal:

Cikán a běloch bydlí vedle sebe ve stejných bytech. Oba dva se rozhodnou ty byty prodat. Běloch vyhodí cenu na 3 miliony Kč, ale dozví se, že cikán ten svůj prodává za 6 milionů. Nasupeně tedy dojde k cikánovi a povídá: "Jak to, že prodáváš ten stejný byt za dvakrát větší cenu?!" "Protože vedle mě nebydlí cikáni!"

:lol2: ten mě rozchechtal, dík. Trochu mi to připomíná toho syna Gatese.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dežo se nastěhuje do baráku, chce si dát jmenovku na dveře, kouká na okolní cedulky a tam samé: Ing., JUDr,, Doc., CSc...

Tak, aby zapadl, vyrobí si: PuDr. Dezider Sekera, CSC.

Soused vidí ty tituly a ptá se Deža: "Co je to za tituly?" Dežo suše odvětí: "Posunovač u dráhy Dežo Sekera, celkem spokojený cikán."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...