Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Atari 800xl mam stale prakticky v stave noveho. Potom na nejaku dobu utlm len s obcasnym povyrazenim u tatka v praci na zazraku zvanom Robotron (presny typ uz neviem) ale fungoval tam Sokoban... hadam ze to bola nejaka vychodna obdoba 286tky. No a potom az Pentium 150 s win 95. Najnovsi warez (hlavne hry) predavala u nas v meste organizovana siet prekupnikov. Vip clenovia sa dostali casom az k alfe, ktory to vozil odniekial z Ukrajiny a dobrym zakaznikom daval aj pod 150korun za CD(pozor lisovane, nie palene!) Ja som si na to zarabal tuningom a predajom skriptov na optimalizaciu stahovania Pcka po dialupe.... to boli casy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl já přece nejsem tak starej, ale vzpomínky, co nosím v hlavě dnešní mileniálové a jiná havěť prostě nemaj.

Počítače? Zažil jsem jako kluk v klubu pionýrů PMD 85, dále ZX Spectrum a výkřik tehdejších možností Commodore 64 s kazetovou mechanikou. Soused měl dokonce disketovku a tiskárnu. 

Dnešní telefon je proti tomu kosmická loď.  Krásný bezstarostný doby, kdy malýho člověka nezajímalo nic víc, než kde vzít cíga. Žádný sociální sítě, internety a jiný kktiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Tom4 napsal:

No vlastně jsem si po svém prohlášení vygooglil historii internetu a dle wikipedie co, no ano, já dokonce jsem starší než samotnej internet. Tvl, jsem zralej na depresi. :D

Doporučuji toto: https://www.lupa.cz/historie-ceskeho-internetu/

Je to fakt pecka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, bobi napsal:

527325543_mat21.jpeg.d3e664c80354cb61fdb7cd7f232edd8f.jpeg

Já to zkusím, schválně, jestli bych to dal:

a) 0 dní (pokud Petr Sputnik neobjedná, znamená to, že zemřel a nemůže tedy být ve funkci ministra)

b) nemá řešení v oboru reálných čísel (podmínky se vylučují, podobný stav jako když dělit nulou nelze)

c) v intervalu od (nejméně do jmenování nové vlády jejíž bude premiérem) do (do jmenování nové vlády + 4 roky, kdy do jmenování nové vlády bude ministrem zdravotnictví a v nové vládě bude premiérem současně pověřeným výkonem funkce ministra zdravotnictví)

d) do 21 hodin příslušného dne, kdy začne tisková konference ohlášená na 18 hodinu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, eskimak napsal:

To ste vsetci nejaki mladi... alebo sa kazdy dostal k netu tak neskoro? Hodne dlhu dobu som browsoval cez VT-100, OS Open-VMS, textovy browser Lynx. 

Myslím žá se k internetu dostal někdy okolo roku 2000 🙂, možná lehce po, ale přesně si to nepamatuju 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K internetu, jehož otcem byl tou dobou sám velký Bill Gates? Na nás na vejšce jen o 6-7 let dřív šéfstvo odchované na sálových počítačích hřímalo že sítě jsou sice hezká věc, ale že internet měl být ponechán výhradně v akademické sféře a neměl by se nikdy dostat mezi obyčejné lidi. Jo a taky že myši studentům do pracek nepatří, protože by je pokradli - nemluvě o tom že na ovládání Windows 3.1 a seriózních programů bohatě stačí kurzorové klávesy, TAB, ALT-TAB a RESET. Zmiňovaní progresivisté na fakultní správě sítě sedí doteď... :smoke:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...