Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Hele já nevím, taky se nepopadám za břicho u každého Lynxova fóru, ale i tzv. bodrý humor má svoji cílovou skupinu. Ten česnekový jsem znal a dokážu si představit, jak to vykládá pan Dvořák s paní Bohdalovou v Televarieté a bodří strejci v hledišti se mohou smíchy udusit... a u televize se třeba můj tchán plácá do stehen a volá "Miluško, zítra si uděláme česnekovou"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Zmizík napsal:

Lynxi, prave sme dopadli na dno. Sedim, koukam tupe do zdi, zivot de dal ale me uz to nezajima.

Ta píčovina se ztratila už v překladu, kdy ten borec nedopatřením kýchl na pořadač ...

Tak aspoň že z toho vyšel poměrně levně když stačí manželce koupit nový disky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, Duke650 napsal:

Hele já nevím, taky se nepopadám za břicho u každého Lynxova fóru, ale i tzv. bodrý humor má svoji cílovou skupinu. Ten česnekový jsem znal a dokážu si představit, jak to vykládá pan Dvořák s paní Bohdalovou v Televarieté a bodří strejci v hledišti se mohou smíchy udusit... a u televize se třeba můj tchán plácá do stehen a volá "Miluško, zítra si uděláme česnekovou"

A když se tak plácá po stehnech tak mu po levačce lítaj Omegy jneo Breitlingy ? Já jen jestli je zrovna chronomag ta správná živná půda pro tenhle typ humoru :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pointa nebyla, šlo tam jen o ta rádoby třeskuvtipná přirovnání. Kdyby se Lynx vysral na copy+paste a musel by každá ta hovna přepsat ručně, taky by to snad taky uviděl.

Edit: Ale vypito mám litrpůl bílýho, takže jsem možná přehnaně kritickej.

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...