Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Před hodinou, reknimikdojsem napsal:

Po 50 letech manželství jsem si jednou pozorně prohlédl svou manželku a řekl: ′′ Před 50 lety jsme měli malý byt, staré auto, spali jsme na gauči a koukali na starou černobílou televizi, ale každou noc jsem si lehl do jedné postele s krásnou 19ti letou dívkou. Teď mám obrovský drahý dům, spoustu drahých aut, obrovskou postel v luxusní ložnici, širokoúhlou televizi, ale spím ve stejné posteli s 69ti letou ženou. Začínám pomalu pochybovat o svém manželství.

Moje žena je velmi chytrá žena. Neurazila se, ani nenadávala. Právě naopak. Navrhla mi, abych si našel 19 letou holku a ona se pak už osobně postará o to, abych znovu žil v malém bytě, spal na proleželém gauči a sledoval černobílou televizi.

No, nejsou ty ženy úžasné? Opravdu vědí, jak vyřešit všechny problémy svých manželů!

🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Leží dědeček s babičkou v posteli a dědeček se velmi snaží o pohlavní styk, ale ani za svět se mu to nedaří.
 Dědeček říká: "Pojebaný Putin !!!" 
 Babka se ptá: "Co má s tím společného Putin?"  
 "Nevím, odpovídá děda, ale za Brežněva se mi to nestávalo."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Moty Pan Caproni mezi válkami zkoušel i jiné šílené letecké konstrukce, které byly typické šíleným odporem vzduchu a občas ani nevzlétly, když už jsme v tom Humoru...

image.jpeg.87f455f63b2a9c4912c1f9780c296f45.jpegimage.jpeg.13a8e1fb01cdb7eebd8c965566bc8c5e.jpegimage.jpeg.3c4ecb6d0ee44f344341a16596885f07.jpeg

...nicméně byl nejspíš první kdo zkonstruoval funkční letadlo s reaktivním proudovým motorem (ať se nemčouři a “britští vědci” třeba vzteknou) a s myšlenkou “létajícího sudu” si naprosto seriózně pohrávali Francouzi ještě koncem 50. let u projektu Coléoptère. I slepé vývojové uličky holt musí někdo prošlapat :speak_cool:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, geometr napsal:

A nakonec se ukázalo, že pro dvoupatrovej létající barák úplně stačí jeden pár křídel

 

A přitom 380 není úplně tak pěkný éro jako jiný velkokapacitní počin z dílny Airbusu, tedy A 300-600, neboli Beluga :)

 

Screenshot_2021-05-28-19-28-12.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...