Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 5 minutami, martar napsal:

 Vtipný je, že ho zachránili neekologickým benzinem.

Popravdě, kdyby to záleželo na mě, tak bych ho tam nechal přilepenýho, jenom bych před něj dal kužel nebo trojúhelník.

Nebylo to náhodou Alžbětko? Minulý týden jsem ho zachtil v rozhovoru v telce a docela poučný...

http://jvpress.cz/domains/jvpress.cz/2021/05/04/video-mlada-ekologicka-aktivistka-alzbetko-v-mlade-boleslavi-o-sobe-opet-dava-netradicni-formou-vedet-iniciativa-cely-protest-s-prilepenim-k-silnici-natocila/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, martar napsal:

 Vtipný je, že ho zachránili neekologickým benzinem.

Popravdě, kdyby to záleželo na mě, tak bych ho tam nechal přilepenýho, jenom bych před něj dal kužel nebo trojúhelník.

Já ani to ne. Dal bych před něj značku Přikázaný směr jízdy pro těžká nákladní vozidla a trochu bych ho zploštil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to říkám furt, že Churchill měl pravdu: "„Nejlepší argument proti demokracii je pětiminutový rozhovor s průměrným voličem. “  Když si uvědomím, že třeba to Alžbětko má taky volební právo, jsem ohledně budoucnosti naší civilizace velice skeptickej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale nenechávej. Rozhodně je potřeba být v obraze, těchto úchylek běhá po světě dost a jak tady zaznělo, mají stejná práva jako my, ale myslí si že potřebují práv více než všichni ostatní . . . na to se nabaluje omáčka že jsou menšina a vyspělý stát se přece stará o menšiny, diskriminace apod..

Diskriminováni přitom ti hloupí byli vždycky . . . ;)

Ovšem tady máš něco k počtení, neatraktivní holka se před časem rozhodla že bude tak trochu kluk, trénuje hlubší hlas, žere testosteron, ale je tak trochu ani holka ani kluk (její ◇ nevidíme ale víme), takže bojuje proti své vlastní identitě a sere do toho i další lidi. A boj provádí i v práci, jelikož učí češtinu cizince. A hned se přidává další takovej úchylka, a chtějí měnit jazyk aby šlo používat genderově neurčité zájmena apod..

https://magazin.aktualne.cz/oslovuji-me-jako-muze-i-zenu-pak-se-omlouvaji-nebinarni-lide/r~6687024ecaa011eba7d3ac1f6b220ee8/

Pokud budeš v obraze, můžeš vysvětlit tuhle situaci svým dětem dle svého názoru. Nepřilepí se ti pak k silnici v boji za lepší právo pro Alzbětko. ;)

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...