Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

To už snad ani není humor... sorry, ale čím víc se tyhle feťácké excesy budou rozmazávat (tak jako svého času sebevraždy ve vídeňském metru), tím víc "followerů" bude mlátit palicí do bílých aut - až se z toho pro anarchisty a jiné mentálně vadné profesionální demonstranty (typu nebinární Alžbětko s lepidýlkem) stane "způsob protestu", takže občas budou na zatčení čekat s boulí na čele i bez fetu... :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty woe, moje auto je taky bílý - to jako mám něco očekávat 🙄 Tohle fakt už není sranda, nechápu a nikdy nepochopím někomu ničit cizí majetek, a to že sem už párkrát byl v situaci, že měl člověk "to morální právo", (teď zrovna sousedíček vysíral s autem, šlajsnul mi oděrkou nárazník jak se rval co nejblíž ke mě, abych samozřejmě nemohl nenastoupit-  a důvod? Nevím o ničem. Všechno se ve mě vařilo a nakonec sem si řek Ne, nebudu prostě padat na stejnou úroveň. S tím, že pokud se to bude opakovat, vše si zvěčním mobilem a poputuje to rovnou na policajty. No, co myslíte, hned druhej den sousedíček celej pravej bok ale totálně v hajzlu, promáčklej jak banán 🤣👍 Karma je zdarma 😄 🥳

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Radek124 napsal:

To už snad ani není humor... sorry, ale čím víc se tyhle feťácké excesy budou rozmazávat (tak jako svého času sebevraždy ve vídeňském metru), tím víc "followerů" bude mlátit palicí do bílých aut - až se z toho pro anarchisty a jiné mentálně vadné profesionální demonstranty (typu nebinární Alžbětko s lepidýlkem) stane "způsob protestu", takže občas budou na zatčení čekat s boulí na čele i bez fetu... :thumbsdown_anim:

Na tom něco je, zas na druhou ty videa trochu berou vítr z plachet těm, co drží minutu ticha za zmařený lidský život toho jistě fajn chlapa co se v tranzu rozbíhal proti autu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Radek124 napsal:

To už snad ani není humor... sorry, ale čím víc se tyhle feťácké excesy budou rozmazávat (tak jako svého času sebevraždy ve vídeňském metru), tím víc "followerů" bude mlátit palicí do bílých aut - až se z toho pro anarchisty a jiné mentálně vadné profesionální demonstranty (typu nebinární Alžbětko s lepidýlkem) stane "způsob protestu", takže občas budou na zatčení čekat s boulí na čele i bez fetu... :thumbsdown_anim:

Je to tak, jak píšeš. Taky jsem váhal to do humoru dát, ale prvotní dojem nakonec převládl.  Nakonec, jak v článku citovali člověka, který toho joudu zná, pravděpodobně by se měl léčit z dřívější závislosti, ale jestli se léčí, je prý otázka.  Většinou je prý normální, ale někdy dostane takovýhle záchvat - na dodávce byla vyčíslena škoda na 50 tisíc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (ANO) se přitom pochlubil, že se s ním do opatření vrátil řád. Předtím je totiž podle něj vytvářeli lidé, kteří nemají kontakt s realitou. Ministerstvo však zároveň oznámilo, že od července dovolí na diskotékách opět pouštět hudbu, lidem však na ní zakáže tancovat. :eek:  (ach,bože  :unsure: )...:lol2::lol2::lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Bert uzavřel téma
  • Bert odemknul téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...