Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Něco na odlehčení

 

IMG_20211013_221224.jpg

Upraveno uživatelem nizkotucnytvaroh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Týpek mi připomíná ProducerMichael z YouTube kanálu 😁 Pokud to jsou JacobAndCo čtver-cibule 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věřím, že to zrzavé tupéčko, má v té kabeli 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, azeppelin napsal:

Vždycky si říkám, jakej dement dokáže vyrobit "grafický" vtip fontem bez české diakritiky a ještě to poslat dál automaticky nahrazené úplně jiným písmem.

No vidíš, a já když jsem to viděl, tak jsem se usmál a vzpomněl si na " Srdečné pozdravy ze zeměkoule ", kde byl dovětek : " napijte se prosím " . Přemýšlet nad tím, kdo to jak vyrobil, tak tomu jsem tedy dalek 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Irwinek napsal:

No vidíš, a já když jsem to viděl, tak jsem se usmál a vzpomněl si na " Srdečné pozdravy ze zeměkoule ", kde byl dovětek : " napijte se prosím " . Přemýšlet nad tím, kdo to jak vyrobil, tak tomu jsem tedy dalek 😄

Přijde mi to osobně krajně bizarní. Bez ohledu na češtinu, mezery za tečkami apod. To si někdo musí najít vtip, asi se mu strašně líbí. Vybírá font, obrázky, formátuje, exportuje. Nakonec vznikne něco takového. To pak zákonitě, deformován vlastním povoláním, přemýšlím nad osobou výrobce i sdílícího.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, azeppelin napsal:

Přijde mi to osobně krajně bizarní. Bez ohledu na češtinu, mezery za tečkami apod. To si někdo musí najít vtip, asi se mu strašně líbí. Vybírá font, obrázky, formátuje, exportuje. Nakonec vznikne něco takového. To pak zákonitě, deformován vlastním povoláním, přemýšlím nad osobou výrobce i sdílícího.;)

Tak proto jsem v noci špatně spal 😞 už nad mou osobou, prosím, nepřemýšlej 😄

stahování.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 10. 2021 v 20:45, Xenomorfus napsal:

Tak neco ze zivota...

Z jedne pisemne prace zaka pate tridy. Do ted jej nechavaly ucitelky prolezt, az narazil na jednu moji kamosku. U ni skonci ;-). Je sice fakt, ze je to cizi statni prislusnik, nicmene uz do skolky chodil u nas. Rodice to maji tak nejak u zadele...

Doted jsme se neshodli, zda to dela schvalne, vymysli si slova, trpi nejakou poruchou nebo co to je. Uzijte si to, stejne jako ja. Idealne to nekomu cist, to je tak na 3x 😄

received_254272676642553.jpeg

inkluze, ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 10. 2021 v 20:45, Xenomorfus napsal:

Tak neco ze zivota...

Z jedne pisemne prace zaka pate tridy. Do ted jej nechavaly ucitelky prolezt, az narazil na jednu moji kamosku. U ni skonci ;-). Je sice fakt, ze je to cizi statni prislusnik, nicmene uz do skolky chodil u nas. Rodice to maji tak nejak u zadele...

Doted jsme se neshodli, zda to dela schvalne, vymysli si slova, trpi nejakou poruchou nebo co to je. Uzijte si to, stejne jako ja. Idealne to nekomu cist, to je tak na 3x 😄

received_254272676642553.jpeg

inkluze, ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, odjinud napsal:

Nakonec ho tedy zabila vinna klobasa od Kosteleckych uzenin? 🙂

To jsou lži a pomluvy. Dědek kopal přestože duchem mimo, orální aplikaci vinný neusnadnil. AB musel nitrožilně aplikovat masivní množství ze svý zahrádky https://www.ceff.info/cz/additives/?page=3  Vondráček má z toho video, ale prej se nedá zveřejnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...