Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Diskuze z internetu: Elektroinštalácia svojpomocne

Janka (25.11.2009 11:50)
Neviem, co z toho robite vedu...podla projektu natiahne kable, osadi zasuvky a vypinace aj dieta (mimochodom zapajanie sa uci uz na zakladnej skole).
Pokial ma odvahu aj vsetko komplet, s isticmi a pod...
Zavola elektrikara, ten skontroluje zapojenie a da na to papier.
Nechapem, co clovek moze pokazit (vsetky zasuvky sa zapajaju rovnako, vypinace obycajne detto, schodiskove nie su ziadny "zazrak"....) nedajte sa zdierat "odbornikom" s papiermi...

odpoved:

Robo (25.11.2009 12:09)
Janka,
na najbližšiu periodickú gynekologickú prehliadku príď ku mne, nedaj sa vyšetrovať nejakému pakovi s diplomom z Lekárskej fakulty ... Šušku som už nejakú videl - vyholenú a aj chlpatú, ja Ti Tvoju hlavnú inštalačnú škatuľu vyšetrím, podľa projektu Ti do nej naťahám káble, zapojím zásuvky a vypínače - veď sa o tom učia deti už na základnej škole, potom Ti urobím stery z krčka maternice - videl som to v telke, to nemôže byť zložité.
Nakoniec zavolám Tvojho muža/frajera, ten to skontroluje, či je to dobre zapojené a dá na to papier...
P.S.: Operujem aj kolená a členky. Tiež vyšetrujem konečníky - v Tvojom prípade to urobíme asi jedným vrzom - je to hneď vedľa šušky, videl som to na Internete, tam je všetko ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ismit

@Lamiczka

Celkem hořká ironie, že poslední video, se jmenuje: "I'm not dead..."

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to vostrý, to jsem ani neviděl. Znal jsem hlavně ty jeho vánoční videa. 57 let je houby. Četl jsem co se stalo a probořil se v ledu, když natáčel další video, což už se mu stalo několikrát, ale tentokrát se podle všeho nedostal z vody a v nemocnici už ho nezchránili :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to tu skočilo právě přesně před 12ti dny, jako nové video, tak jsem byl rád, že se mu daří, poslechl si párkrát skål, podíval se, jak líže lišejníky, a teď tohle 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...