Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

"Prej teď žijou s manželkou odděleně, je to pravda, Kranz?" "Ale no je." "A co se stalo?" "To vám povím. Ten den jsem měl narozeniny. Ráno vstanu, manželka mně nepopřála, ani snídani neudělala, děti ani nepozdravily. Přijdu do práce a kolegové si ani nevzpomněli. Jen moje mladá krásná sekretářka už ve dveřích kanceláře vece: "Vše nejlepší, šéfe! Mohu vás pozvat na narozeninovou večeři?" No co by Perkeles dělali voni? Tak jsme si dali v restauraci skvělou rybu a víno, hodinu si povídali a ona se ptá: "Nebude vám vadit pozvání ke mně na skleničku?" No tak jsem šel. Usadila mě na velký divan a říká: "Připravte se, šéfe, já si jen na chvíli odskočím do koupelny." No tak čekám a najednou se rozrazí dveře a s výkřikem: "Vše nejlepšííí!!!" vběhnou do pokoje, děti, manželka, kolegové z práce i tchyně.

A já tam sedím vykulenej na divanu. Nahej."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždy stejný bordel na Nový rok:
Všude vybuchlé ohňostroje, vyhořelé popelnice, všude, kam se podíváte, prázdné lahve a rozbité sklo.
Každých pár metrů skvrny od zvratků, každý kout zapáchá močí a sem tam klopýtají opilci kteří nemohou najít cestu domů.
A co je nejhorší, venku to vypadá stejně..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 12. 2021 v 19:58, Duke650 napsal:

D62E44A2-D13F-4CCE-B88B-01FB2DD7D659.jpeg

Mě dostalo 😁😁😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, Thomas napsal:

Vždy stejný bordel na Nový rok:
Všude vybuchlé ohňostroje, vyhořelé popelnice, všude, kam se podíváte, prázdné lahve a rozbité sklo.
Každých pár metrů skvrny od zvratků, každý kout zapáchá močí a sem tam klopýtají opilci kteří nemohou najít cestu domů.
A co je nejhorší, venku to vypadá stejně..

To mě potěšilo, když jsem po ránu potkal cestou domů z práce týpka, co sice nedokázal dát souvislou větu dohromady, ale na zastávku zaútočit zvládl, žel bohu, pak usnul na lavičce, a vzhledem k lokalitě, myslím, že jeho hrdinství, bylo po zásluze potrestáno někým, jemu podobným, jen méně ospalým 😁

Každopádně pointa zrubat se jak dobytek, a pak si dokazovat jaký jsem světa pán, mi prostě uniká 🙄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejenže ve Zlíně neumí hrát hokej, ale už mezi sebou ani nemají nikoho, kdo by uměl sesumírovat kratičkou noticku na Facebook (Rytíři Chomutov a Rocknet Liberec )f95fa9841f7e1b364b8dd597ad9343e2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...