Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

V 3. 4. 2022 v 22:38, dr.sphinx napsal:

Jako dítě jsem strávil docela dost času dojížděním busem od vlaku na chatu. Tohle je přesně styl fórů, který mívali autobusáci vylepený různě po velíně svojí karosy. 

Fór slabý, ale prdelka nádherná...😍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jooo, to si dycky vzpomenu na kreslenou karikaturu z roku 1939, kdyz zacala "talvisota". Jak na tom kopci stoji dva finsti vojaci na lyzich a koukaji do udoli, kde se vali ruske hordy. A pod tim je text (volne prelozeno): "Boze, takovejch rusu, kam to vsechno pohrbime?!?" 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Xenomorfus napsal:

Jooo, to si dycky vzpomenu na kreslenou karikaturu z roku 1939, kdyz zacala "talvisota". Jak na tom kopci stoji dva finsti vojaci na lyzich a koukaji do udoli, kde se vali ruske hordy. A pod tim je text (volne prelozeno): "Boze, takovejch rusu, kam to vsechno pohrbime?!?" 😉

😂👍🏻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Xenomorfus napsal:

Jooo, to si dycky vzpomenu na kreslenou karikaturu z roku 1939, kdyz zacala "talvisota". Jak na tom kopci stoji dva finsti vojaci na lyzich a koukaji do udoli, kde se vali ruske hordy. A pod tim je text (volne prelozeno): "Boze, takovejch rusu, kam to vsechno pohrbime?!?" 😉

🤣🤣🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem divnej, ale něco mi tam neštymuje ...🐴

Screenshot_2022-04-01-02-13-49-845_com.android.chrome.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Frostie napsal:

emoji3.png4045dfaf1b8367cd889103c35ca7ceb0.jpg

To souvisí s těma bačkorama⤴️, ne? 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci, tohle nejde asi jinam napsat. Sedím v hospodě v jednom městyse u Prahy. Vedle u stolu borec v teplácích valí klíny do hlavy jedné nebohé kavce a snaží se jí namluvit, že ten kšeft s pozemkama s ekozatezi je naprosto košer, a že z toho vyloupnou 400 míčů. No Ty p-čo, devadesátky jsou zpět!!! 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Xenomorfus napsal:

Jooo, to si dycky vzpomenu na kreslenou karikaturu z roku 1939, kdyz zacala "talvisota". Jak na tom kopci stoji dva finsti vojaci na lyzich a koukaji do udoli, kde se vali ruske hordy. A pod tim je text (volne prelozeno): "Boze, takovejch rusu, kam to vsechno pohrbime?!?" 😉

Tak mi to nedalo, citát jsem našel, ale obrázek jen tento (určitě ale bude ve víc verzích), každopádně dobrý.

David Ernesti (@Dernesti) / Twitter

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...