Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Mladý Rus si bere Ukrajinku. Den před svatbou mu otec dává rady:

"Po svatbě ji vezmeš do náruče, přineseš domu a hodíš na postel, aby viděla, jak je Rusko silné.

Potom se svlékneš, aby viděla, jak je Rusko krásné,"

"Aha, a co potom, tatínku?"

V tom se ozve matka z vedlejší místnosti:

"A potom si ho vyhoníš, aby viděla, jak je Rusko soběstačné."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden pro trpělivé...

 

Přijde chlápek k holiči, že potřebuje ostříhat. Usadí se a během stříhání si holič samozřejmě začne chtít povídat...
"Tak co, pane, máme tu léto, doba slunce a dovolených. Plánujete někam vyjet?"
"No, víte, rád bych. Peníze mám, čas taky, ale pořád se nemůžu rozhodnout, kam bych letěl."
"Tak to já vám můžu vřele doporučit, leťte do Itálie! Italské pláže jsou proslulé po celém světě. Krásný písek, slunečníků mraky zdarma, voda průzračná, že vidíte 3 metry do hloubky, příjemné vlny, na kterých si můžete i zasurfovat... Až vám po tom vyhládne, můžete si skočit třeba na pizzu. Přece jen - Italové pizzu vymysleli a je nejlepší na světe. Není drahá a najíte se z ní i 2, jak je bohatá na přísady. No a až vás to pendlování mezi pláží a pizzerií přestane bavit, můžete například zajet do Vatikánů a pokud budete mít štěstí, papež bude mít proslov. A to je zážitek na celý život, i pokud nejste pobožný!"
"No to zní skvěle, tak já to tedy zkusím!"
O týden později tedy přiletí do Itálie, ubytuje se v hotelu a vydá se nadšeně na pláž. Tam ovšem hlava na hlavě, jenže slunečníků jen 6 a všechny zabrané. Voda plná chaluh a špinavá, že si člověk neviděl ani na chodidla, pokud měl vodu po kolena. "Tady teda nebudu."
Vydal se tedy do pizzerie. Tam dostal předraženou pizzu s připáleným okrajem a 3 kolečky salámu. "To teda žrát nebudu."
Odjel do Vatikánu a Vatikán byl zrovna zavřený. Naštvaně tedy nasedl na nejbližší letadlo a odletěl zpátky domů. Přišel zpět za holičem, ten jej okamžitě poznal a říká: "Á, to jste vy, tak co, byl jste v té Itálii? Jaké to tam bylo?"
"No, co vám budu vykládat, normálně jste to podcenil. Přišel jsem na pláž a tam jen pár lidí a slunečníků, že jsem si mohl vybírat. Voda naprosto něco úžasného! Ne 3 metry, ale i 6 metrů do hloubky bylo vidět! Vlny byly taky super. Naučil jsem se surfovat a dokonce jsem vyhrál amatérskou cenu! Pak jsem šel do pizzerie a měl jste pravdu. Nejlepší pizza na světe! Úplně za hubičku a tak bohatě obložená, že jsem ji měl na 2 obědy. No ale pak jsem se vydal do toho Vatikánu a opravdu - papež měl proslov. Tak jsem se postavil do toho davu lidí a poslouchal. Najednou se na mě podíval, přestal mluvit, ukázal na mě a ať jdu k němu. Přišli si pro mne 2 lidi z jeho ochranky a dovedli mě až k jeho křeslu, kde seděl a pokynul mi, ať přistoupím blíž. Já to udělal, pokleknul jsem, on mi položil ruku na rameno a řekl: "Která píča tě stříhala?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, Bert napsal:

Borci, trochu jsem to tady promazal. Nehodlám polemizovat o přípustnosti vtipů na židy v koncentrácích.

Máš recht. Vtipy na židy v koncentrákách jsou už za čárou. Tak snad ty o postiženejch dětech ti vadit nebudou - 

Třeba tenhle:

Přijde Mikuláš do Jedličkova ústavu v Praze a říká: "Milé děti, kdo mi zazpívá písničku, dostane dáreček a kdo mi zatancuje, dostane dárečky dva." Vtom jeden chlapeček vstane, začne nekoordinovaně mávat rukama, točit se dokola a řvát: "aeoeeaoaa!" Mikuláš se na něj podívá a dodá: "A kdo bude dělat píčov*ny, nedostane nic."

:D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Tomas_2002 napsal:

Máš recht. Vtipy na židy v koncentrákách jsou už za čárou. Tak snad ty o postiženejch dětech ti vadit nebudou - 

Třeba tenhle:

Přijde Mikuláš do Jedličkova ústavu v Praze a říká: "Milé děti, kdo mi zazpívá písničku, dostane dáreček a kdo mi zatancuje, dostane dárečky dva." Vtom jeden chlapeček vstane, začne nekoordinovaně mávat rukama, točit se dokola a řvát: "aeoeeaoaa!" Mikuláš se na něj podívá a dodá: "A kdo bude dělat píčov*ny, nedostane nic."

:D :D :D

Souhlas s @Bert a ohledně postižených dětí by ti asi návštěva v Jedličkově ústavu, nebo klimkovických lázních na dětském oddělení změnil úhel pohledu i na toto téma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teď si představ, jaké hrůzy se děly v otrokářství. To si dnes nikdo neumí ani představit, kolik lidí bylo ubito na plantážích. A dnes ? Jejku to je vtipů kolem toho.

Přátelé, děláte tu z toho jedno velké panoptikum pokrytectví 😉 Podívejte se na těch 2.000 stran zpět v tomto tématu, čemu jste se tu smáli, a pak se zamyslete, jestli se nesnažíte bejt papežštější než papež ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...