Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tak ja prispeju trochou do korektni a plodne diskuze, ač nejsem rasista....😁

Sedí v čekárně u doktora černoch a má na hlavě přirostlou žábu.  Sestra čumí z ordinace kukátkem střídavě s doktorem a dohadujou se co to má znamenat. Nakonec bezradní pozvou černocha do ordinace a doktor povídá: dobrý  den, tady se posaďte a řekněte mi copak se vám to přihodilo?? A žába povídá: já vám vlastně nevím pane doktore, tohleto mě přes noc vyrostlo u prdele..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, siwi napsal:

Zcela určitě to tu má většina lidí jinak než já. Protože krom toho, že pracuju v Jedličkárně, máme s manželkou ještě těžce postiženou dceru na vozíku vyžadující každodenní péči 24 hodin 7 dní v týdnu. Ve svém prvním příspěvku jsem narážel (možná ne úplně jasně) na to, že je pořád spousta lidí, kteří při kontaktu s ní nebo jnými postiženými prostě nevědí, kam s očima, a jak se celkově chovat. Takže když slyším vyprávět někoho nezasvěceného vtipy o postižených, logicky mě napadne otázka, jak se právě on při styku s nimi cítí, jak na ně reaguje... Záměrně říkám nezasvěceného, protože stejnému vtipu, který tu zazněl, bychom se v Jedličkárně nebo doma zasmáli od plic všichni. Chronomag je ale úplně jiná platforma, kde to pro mě vyznívá úplně jinak. 

A tak stejně jako Bert asi nikdy nepřijde na chuť vtipům o Židech umučených v koncentrácích, mně tady na Chronomagu nepobaví vtipy o postižených. Nicméně to pro vás ostatní neznamená, že si je tu nemůžete říkat - jak se někteří snaží mi podsouvat. 

Jen si zkuste položit jednoduchou otázku: Opravdu jste se smáli vždycky, když si z vás někdo dělal srandu? Vážně jste se nikdy nesetkali s vtipem, který se vaší reality dotýkal takovým způsobem, že jste si řekli: "Hochu, hochu, kdybys jen věděl..."

A tím bych to uzavřel a nevracel se k tomu. Díky za prostor.

👍.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, siwi napsal:

Zcela určitě to tu má většina lidí jinak než já. Protože krom toho, že pracuju v Jedličkárně, máme s manželkou ještě těžce postiženou dceru na vozíku vyžadující každodenní péči 24 hodin 7 dní v týdnu. Ve svém prvním příspěvku jsem narážel (možná ne úplně jasně) na to, že je pořád spousta lidí, kteří při kontaktu s ní nebo jnými postiženými prostě nevědí, kam s očima, a jak se celkově chovat. Takže když slyším vyprávět někoho nezasvěceného vtipy o postižených, logicky mě napadne otázka, jak se právě on při styku s nimi cítí, jak na ně reaguje... Záměrně říkám nezasvěceného, protože stejnému vtipu, který tu zazněl, bychom se v Jedličkárně nebo doma zasmáli od plic všichni. Chronomag je ale úplně jiná platforma, kde to pro mě vyznívá úplně jinak. 

A tak stejně jako Bert asi nikdy nepřijde na chuť vtipům o Židech umučených v koncentrácích, mně tady na Chronomagu nepobaví vtipy o postižených. Nicméně to pro vás ostatní neznamená, že si je tu nemůžete říkat - jak se někteří snaží mi podsouvat. 

Jen si zkuste položit jednoduchou otázku: Opravdu jste se smáli vždycky, když si z vás někdo dělal srandu? Vážně jste se nikdy nesetkali s vtipem, který se vaší reality dotýkal takovým způsobem, že jste si řekli: "Hochu, hochu, kdybys jen věděl..."

A tím bych to uzavřel a nevracel se k tomu. Díky za prostor.

Siwi, líp bych to nenapsal. Vím o čem mluvíš, ale ta zkušenost není přenositelná, nejde to načíst, nakoukat atd. to musí každý zažít sám, jinak je jen vzdálený pozorovatel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, varjag napsal:

Tak ja prispeju trochou do korektni a plodne diskuze, ač nejsem rasista....😁

Sedí v čekárně u doktora černoch a má na hlavě přirostlou žábu.  Sestra čumí z ordinace kukátkem střídavě s doktorem a dohadujou se co to má znamenat. Nakonec bezradní pozvou černocha do ordinace a doktor povídá: dobrý  den, tady se posaďte a řekněte mi copak se vám to přihodilo?? A žába povídá: já vám vlastně nevím pane doktore, tohleto mě přes noc vyrostlo u prdele..

Moc 🤣😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale nic, nebudu to rozpitvavat… Chlapi, sakra, vic nadhledu. Mnoho lidi tady ma nejakou zkusenost s leccim. Vetsinou o pisateli vtipu vime houby, tedy ani to, jestli dany vtip “muze, nebo nemuze” rikat. Dyt to je blbost…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Tady je to jak v Poslanecký sněmovně. Spousta plkání a vlastní subjektivní pravdy a hovno z toho, stejně ke všeobecnému konsenzu nedojdeme. Humor nemá hranici která je košer, jen každej z nás ji má. Když je to pro někoho už za hranou, OK, nezasměje se. A možná si udělá na autora názor. Ale proč autora napadat? Proč se vůbec vyjadřovat? Je to humor ku..a.

S vyjimkou šerifa teda,  je to tu jeho a ja vlastnictví respektuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a právě proto jsem svou rozhořčenou supliku, jakožto i další komentáře dalších členů prostě máznul. Netřeba se v tom pitvat. Téma Humor není (snad) natolik vážné, aby tady někdo něco řval o cenzuře. Tedy do budoucna: vtip IMHO za hranou zmizí. Myslím, že to bude tak max dvakrát do roka 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dating appky jsou přežitek. Jděte na FB Marketplace, dejte hledat "svatební šaty," a vyjedou vám profily čerstvě rozvedených a životem zklamaných žen, které touží po "porozumění" na jednu noc.
Navíc si je můžete filtrovat podle velikosti, takže na rozdíl od Tinderu víte, do čeho jdete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele to tak prostě je. Já kolikrát zažil, že jsem vypustil ten legendární vtip o klukovi co chtěl jít na fotbal a když jsem zjistil, že se směju jenom já tak jsem věděl, že na tenhle typ humoru bylo ještě příliš brzo. Přitom stačí počkat o pár vodek déle a je to ozdoba každého večírku 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Tomas_2002 napsal:

Hele to tak prostě je. Já kolikrát zažil, že jsem vypustil ten legendární vtip o klukovi co chtěl jít na fotbal a když jsem zjistil, že se směju jenom já tak jsem věděl, že na tenhle typ humoru bylo ještě příliš brzo. Přitom stačí počkat o pár vodek déle a je to ozdoba každého večírku 😆

Ten nepoznám, nahoď. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, johny357 napsal:

Humor nezna hranic, proto jsem zatim nikdy radsi nekomentoval vtipy od legendy Lynxe.

Ono stále si tu niekto berie na paškál Lynxa. Málokto chápe, že Lynx sa prispôsobil dnešnej dobe a naskočil na vlnu sustainable humoru. Je síce pravda, že sa na ňom nikto nejak moc nezasmeje, zas na druhú stranu jeho vtipy sú udržateľné. Mazať by ich chceli poväčšine iba jedinci, ktorí sa zotrvačne vezú na vlne zastaralého typu humoru o koncentrákoch a postihnutých deťoch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda. Nutno uznat, že jeho vtipy jsou většinou genderově a nábožensky vyvážený, nenepadají nikoho na základě jeho povolání. rasy nebo společenského postavení a jdou naprosto korektní ve všech směrech. Ale nikdo se jim nesměje no :D

Takže závěr mi z toho vychází asi takový, že ty nejlepší vtipy prostě nejsou korektní a většinou někoho urážejí ...

 

před 7 hodinami, guzmic napsal:

Ten nepoznám, nahoď. 🙂

Jak budu mít chvilku tak ho sem napíšu. Chtěl jsem ho najít na internetu a dát CTRL+C a CTRL+V, ale nikde jsem takovou tak blbej vtip nenašel :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, vtip nemusí sednout, může být infantilní a někoho může i urazit - a dotkne-li se hospodského, může dotyčného zkasírovat, utřít pobryndaný stůl, dát mu hadrem po hubě - a život jde dál. Ale aby se už několikátý den mezi štamgastama moralizovalo o tom co je vhodné a co už ne? V tomhle ohledu by snad měl být "mimotematický" Humor něco jako Žumpa - netiká to a kdo na tyhle věci nemá žaludek, ať sem prostě neleze... Jinak to tu za chvíli bude jako když Boratovi ve studiu "preventivně" zakazovali fórky na určitá témata. A nebýt toho že je sám žid a má Vás progresivní moralisty u prdele, byl by už dávno "na indexu"...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...