Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ošklivý člověk - kosmeticky diferentní jedinec, esteticky odlišná osoba, faciálně handicapovaný spoluobčan

Postiženej, mrzák, kripl - alternativně schopný jedinec

Skrček, trpaslík, připrclík - vertikálně znevýhodněný spoluobčan

Hajzl, svině, podrazák - eticky dezorientovaná osoba

Pasák - erotický manažer

Potrat - zážitek blízkosti života

Historie - dějiny (původní termín nelze použít, protože je odvozen z anglického ,his story‘, tedy ,jeho příběh‘. Jako takový zcela pomíjí roli žen. Musel by tedy existovat i alternativní výraz ,herstorie‘.

Blázen, cvok, magor - emocionálně svébytný jedinec

Živý - dočasně metabolicky funkční osoba

Mrtvý - permanentně metabolicky nefunkční osoba

Cikán, bakelit, briketa, kofola, osoba práce se štítící - spoluobčan romského původu

Rákosník, šikmovočko - spoluobčan vietnamského původu

Běloch - jedinec se sníženou tvorbou melaninu

Poďobaný, Uhrin, Poulíček, beďarák - dermatologicky odlišný spoluobčan

Tulák, pobuda - osoba s nespecifikovanou cílovou destinací

Tlustej, hloupej, arogantní a hnusnej politik s bradavicema - Jiří Paroubek

Spalovač mrtvol - operátor zpopelňovací linky

Kanibal, lidožrout - vnitrodruhově nutrifikovaný jedinec, antropotarián

Počítačovej jouda - technologicky handicapovaný spoluobčan, počítačově negramotný jedinec

Opilec, notor, závislák - dobrovolník, testující funkční meze detoxifikace jater

Rozvojové země - země tzv. třetího světa s alternativním vývojem

Zamlklý, bojácný - konverzační minimalista

Nejhorší - nejméně nejlepší

Neohrabaný, nešikovný - svébytně koordinovaný jedinec

Parazit - tělesný host patřící k jinému biologickému druhu

Prďoch, smradlák - gastroenterologicky expresivní osoba

Chyba - produkt alternativní logiky

Plešoun - vlasově deficitní spoluobčan

Retard - vývojově váhavý jedinec

Dávačka - rychle a snadno sexuálně kompatibilní žena

Nezvladatelné nakupování - zvýšená vnímavost k marketingovým výzvám

Promiskuitní - sexuálně multilaterální jedinec obojího pohlaví

Tanec - prekoitální rytmická aktivita

Frigidní - sexuálně inkompatibilní osoba

Zavražděný - jedinec s nedobrovolně omezenou délkou existence

Slepý - spoluobčan bez možnosti příjmu vizuálního signálu

Opisování - neautorizované užití cizího duševního vlastnictví

Přistěhovalec - potenciální spoluobčan, dosud však bez úředně dořešeného statusu

Impotent - jedinec s trvale vysokou elasticitou penisu

Divoženka - divoosůbka (původní termín nelze použít, protože uráží ženy)

Flám - nárazové používání etanolu

Sváteční vožrala - kalamitní piják východního typu

Blití, šavle - neplánovaný zpětný výdej recentního kalorického příjmu

Chanov, Matiční ulice - ekonomicky handicapovaná zóna

Venkovskej balík, buran - regionálně ukotvený jedinec, který dosud neztratil odvěký vztah k lidové tradici

Důchod - zasloužený odpočinek

Kocovina - etanolem indukovaná iontová disbalance

Manželka - osoba ženského pohlaví žijící v institucionálně uznaném partnerském svazku (původní termín nelze použít, protože obsahuje anglický kořen ,man‘, muž, a tím diskriminuje ženy. Musel by tedy existovat i alternativní termín ,femželka‘. Podobně bude třeba z češtiny eliminovat i diskriminační slova typu mantl, Komanč, otoman, podmanivý či Eman).

Sériový vrah - anetická osobnost, u níž se nedostatek empatie projevil tím, že postupně zbavila života větší množství spoluobčanů

Kretén - alternativně inteligentní jedinec

Piják - osmoticky nevybalancovaná osoba

Senil - oběť Alzheimerovy choroby

Člověk rozdrcený autem - vehikulárně komprimovaná biologická forma neschopná další existence

Kurva - poskytovatelka komerčních erotických služeb

Děvka, kurevník - osoby obojího pohlaví, trpící závislostí na sexu s více partnery bez finančního plnění

Mukl - subjekt nápravně-výchovného procesu, osoba páchající kriminální delikty t. č. s omezenou svobodou pohybu

Socka - ekonomicky marginalizovaný jedinec se sníženým sociálním statusem

Loudal - časově posunutý spoluobčan

Srab - zbabělec - člověk odmítající přijmout zásadní životní výzvy

Pastevec - kontrolor skotu

Utopenec - akvaticky pozměněný jedinec

Smažka - chemicky pozměněný jedinec

Uklízečka - interiérová kosmetička

Prodavač baget - sandwich operator

Negr - Afroameričan, intenzivněji pigmentovaný spoluobčan

Hluchej - jedinec preferující vizuální orientaci před sluchovými vjemy

Tlustoprd - odlišně hmotný a energeticky saturovaný jedinec

Ten, kdo něco posral - osoba, jejíž chování se zcela nekryje se všeobecně uznávanými standardy úspěchu

Lhář - jedinec, který opakovaně epistemologicky pozměňuje realitu

Hlídací pes demokracie, novinář - osoba živící se tvorbou sémantické mlhy

Gang - skupina spoluobčanů s potenciálně patologickým chováním

Sráč - fekálně saturovaný jedinec

Pumpař - fuel transfer operator

Hamburger - fragmentovaná a následně tepelně upravená hovězí bílkovina

Metař - sanitační operátor

Mimoň - jedinec odlišně orientovaný v realitě

Ženská před krámama - občanka postižená cyklickou změnou emocionálního módu, respektive PMS (viz Hospodský fakt)

Bezdomovec, houmlesák - rezidenčně flexibilní jedinec

Ignorant - člověk programově odmítající zpracovávat informace

Nekompetentní blb - odlišně kvalifikovaný jedinec

Pablb - osoba se selektivním vnímáním

Urážka - emocionální znásilnění

Smrdutá nemytá ženská - vyznavačka alternativního způsobu života, přírodní žena

Židák - nazálně požehnaný jedinec

Lenoch, flákač - motivačně deficitní občan

Škůdce - konkurenční konzument

Almužna - příspěvek na sociálně slabší občany (původní termín nelze použít, protože diskriminuje ženy. Alternativou je zavést zrcadlový termín ,alžena‘).

Úchyl, perverzák - spoluobčan s alternativním prožíváním sexuality

Vražda z milosti - eutanazie

Plesnivej dědek - osoba obdarovaná časem, spoluobčan v postproduktivním věku

Binec - prostor s alternativní organizací

Nevzdělanec - jedinec se sníženou kognitivní funkcí, edukativně deficitní osoba

Onanista - jedinec souložící s osobou, kterou miluje nejvíc na světě (původní termín nelze použít, protože obsahuje ženské zájmeno ,ona‘, čímž diskriminuje muže)

Pán tvorstva, vrchol evoluce - druh Homo sapiens sapiens (původní termín diskriminuje ostatní živočichy).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož každá správná potrefená husa by se měla ozvat, činím tak:
Z většiny vašich reakcí, které přímo či nepřímo navazují na mé příspěvky, je jasné, že nebyly pochopeny správně - pokud jste je vůbec dočetli do konce.
Rozhodně jsem je sem nepsal proto, že bych byl sluníčkář, progresivní moralista, že bych chtěl cenzurovat vtipy nebo určovat hranice humoru.
Jsem zaskočený tím, jak málo lidí tu dokáže od sebe oddělit přehnanou hyperkorektnost od elementární slušnosti a přirozeného respektu k prostému faktu, že lidi mají odlišné životní zkušenosti a nemusí se tak všem líbit totéž.
Ale máte pravdu. Jsme přece na anonymním internetovém fóru a navíc ve vlákně humor.
Tak pokračujme v zábavě. Máme přece svobodu slova a tu si žádnými progresivními moralisty volajícími po vykastrovaných hyperkorektních vtipech vzít nedáme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne se libi jak pestra je nase spolecnost. Na jedne strane se ozve nekdo, koho se dotknul vtip neprimo vtipkujici o jeho blizkych a je oznacen za moralistu. Na strane druhe se Will Smith zastane sve zeny a je verejnosti oznacen za hulvata a malem verejne popraven. Lidi jsou ruzni.

Nicmene ze ciganovi se rika bakelit jsem neznal. Ten je dobrej :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, martar napsal:

Siwi, nevymlouvej se. Prostě o chlapečcích dělajících uauuaaa smíš vtipkovat jen ty a kolegové z Jedličkárny.... a běda, když to zkusí někdo jinej :D

Já bydlel 15 let ve Varnsdorfu, vyprošuju si tedy právo postovat vtipy s romskou tematikou :D 

 

6a854707c2c8013f8d9c8cd9faab6a7a.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Siwi, nevymlouvej se. Prostě o chlapečcích dělajících uauuaaa smíš vtipkovat jen ty a kolegové z Jedličkárny.... a běda, když to zkusí někdo jinej
Martine, bohužel ani ty jsi nic z toho, co jsem napsal, nepochopil.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) A jsi dotčenej?

Pochopil, neboj. Jenom si z tebe dělám prču... dneska mám pošťuchovací náladu.

-

Stěžuje si kamarádka kamarádce: 

- Já mám na ty chlapy fakt smůlu. Poslední tvrdil, že má firmu s 50.000 zaměstnanci... a pak se ukázalo, že ten mizera je včelař!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, martar napsal:

:) A jsi dotčenej?

Pochopil, neboj. Jenom si z tebe dělám prču... dneska mám pošťuchovací náladu.

-

...

No... Já jsem zase vzhledem k určitým osobním okolnostem v posledních týdnech spíš vážnej a mám bojovnou náladu. Takže jsem se právě rozhodl realizovat tu nápad, kterej nosím v hlavě už od včera: 

Tímto se obracím na vás na všechny, kteří tvrdíte, že humor nemá hranice, že každý má právo dělat si legraci z kohokoliv a čehokoliv. Vyzývám vás všechny bojovníky za svobodu slova a proti přehnané hyperkorektnosti, vás, kdo jste za svou pravdu a boj ochotni položit třeba i svůj život na Chronomagu. Pojďme si všechna tato vaše tvrzení ověřit v praxi účastí v následující soutěži: 

Vypisuji tímto celochronomagovou soutěž o nejčernější vtip na téma Židé - jejich utrpení a smrt v koncentračních táborech. Nejčernější vtipy vyhodnotí komise složená z Berta, který současně rozdá i hlavní ceny, jimiž - jak předpokládám - budou doživotní nebo dlouhodobé bany na zdejším fóru. 

Všem zúčastněným přeji mnoho štěstí  a hlavně, aby Bert byl tak nad věcí, jak jste to někteří radili mně. 

Soutěž začímá... PRÁVĚ TEĎ!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, siwi napsal:

No... Já jsem zase vzhledem k určitým osobním okolnostem v posledních týdnech spíš vážnej a mám bojovnou náladu. Takže jsem se právě rozhodl realizovat tu nápad, kterej nosím v hlavě už od včera: 

Tímto se obracím na vás na všechny, kteří tvrdíte, že humor nemá hranice, že každý má právo dělat si legraci z kohokoliv a čehokoliv. Vyzývám vás všechny bojovníky za svobodu slova a proti přehnané hyperkorektnosti, vás, kdo jste za svou pravdu a boj ochotni položit třeba i svůj život na Chronomagu. Pojďme si všechna tato vaše tvrzení ověřit v praxi účastí v následující soutěži: 

Vypisuji tímto celochronomagovou soutěž o nejčernější vtip na téma Židé - jejich utrpení a smrt v koncentračních táborech. Nejčernější vtipy vyhodnotí komise složená z Berta, který současně rozdá i hlavní ceny, jimiž - jak předpokládám - budou doživotní nebo dlouhodobé bany na zdejším fóru. 

Všem zúčastněným přeji mnoho štěstí  a hlavně, aby Bert byl tak nad věcí, jak jste to někteří radili mně. 

Soutěž začímá... PRÁVĚ TEĎ!

Tak ja to tvrdim a vazim si toho nade vsechno. A taky spoustu vtipu nezkousavam, ale nejsem hyperkorektni blb jako ty. A ty tady pravidla ani bany neurcujes, takze dle vyjadreni serifa muze byt tak maximalne smazan. I tak risknu i dlouhodobej ban, protoze tohle vlakno me bavilo prave pro ten super nekorektni humor a doufam, ze to tak zustane. Takze siwi, naser si 🙂 

"Esesák sa prechádza po varšavskom ghette, keď zrazu zbadá ušmudleného chlapca s veľkou žltou hviezdou, prišitou na kabáte. Pýta sa:

"Chlapče, ty si Žid?"

"Nie, ja som miestny šerif, ty chuju!""

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když všichni vyskočí z okna, tak já taky :D  Raději zemřít v BANu, než žít v nejistotě humorového pokrytectví !  

 

"Židi jsou v koncentráku a ženou je do sprch. Židi brečí, že je zplynujou. A tak je tam zavřou a Židi čekají na plyn, místo plynu začne téct ze sprch voda.Všichni se radují, až na malého chlapečka, který pořád brečí a brečí.Tak se ho všichni ptají, proč se neraduje, když jim místo plynu teče voda.A on odpoví: "No jó, voda, ale vidíte tady někde odtokový kanálek?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...