Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 13 minutami, skalis napsal:

Franto, rozumim Ti. Delat si prdel z kdekoho a kdeceho je pro me ok. Ale nazvat konkretni zenskou pica jen tak bez duvodu mi ok neprijde. Ale uz se v tom stourat nebudu.

Tak treba u pani Adamové bych par duvodu nasel, takze cajk 🙂 . Mimochodem, kdyby tam byla paní Schillerová, tak by to proslo uplne normalne 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se zase musí nějakej příspěvek v humoru komentovat a moralizovat nad ním. To jako nejde přejít... To ksichtem v ksicht taky každej třeba nepovedenej fór rozebírate?  Nebo se jenom nezasmějete. Jděte se bodnout už. Dneska mířím na Skalise teda, ale je to fuk, najde se takovejch víc. Ta anabáze, co vznikla naposledy... já nevím, fakt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, VintageLover napsal:

Přesně, používejte čárky. Zachráníte tím životy. 

Jezte děti...

Jezte, děti. 

:D

Totéž velká písmena...

"Capitalization is the difference between helping your Uncle Jack off a horse and helping your uncle jack off a horse."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Frantik napsal:

No vzdyt humor muze byt i trapnej 🙂 Jezis tady se uz zenska neda titulovat normalne p..a, aby to nekoho nepobouřilo 🙂 

No problém je podle mého v tom, že u toho obrázku o žádný humor nejde.

I u kameňáku ve stylu "Šli dva a prostřední upad" je aspoň nějaký náznak zábavnosti, ale v čem má být humorný prvek u fotky osoby doplněné o popisek, že je to píča, kráva nebo kokot? Jako na vybití politické frustrace dobrý, ale pak to asi patří do vlákna Žumpa?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se zase musí nějakej příspěvek v humoru komentovat a moralizovat nad ním. To jako nejde přejít... To ksichtem v ksicht taky každej třeba nepovedenej fór rozebírate?  Nebo se jenom nezasmějete. Jděte se bodnout už. Dneska mířím na Skalise teda, ale je to fuk, najde se takovejch víc. Ta anabáze, co vznikla naposledy... já nevím, fakt.

Jak rikam, kritiku beru, jsme v humoru, tak jsem chvili vahal to poslat. Nekdo se mnou souhlasi, dalsi ne a povazuje to za zbytecny moralizovani. OK, fakt mi to nevadi. Napsal jsem svuj nazor s timhle rizikem, stojim si za nim a nemam potrebu se kvuli tomu hadat. Schillerova je neschopna patolizalka , Pekarova je afektovana a mne nesympaticka, Richterova ma jiny politicky ideje nez ja, ale pripada mi pracovita a kompetentni. Ani o jedne bych nenapsal, ze je pica a uz vubec ne kvuli vtipu, co neni vtipnej. To je vsechno. Osobne taky reknu druhymu, ze vtip je debilni. Ale peace, nejde o zivot. Fakt se kvuli tomu nehadejme a klidne si o mne muze nekdo (nemyslim nutne Tebe) myslet, ze jsem debil. Nebo ze jsem to prehnal.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, skalis napsal:


Humor nehumor, cim si Pekarova-Adamova a Olga Richterova zaslouzily tohle oznaceni a co je na tom vtipnyho? Nevolim TOP ani Piraty, ale oznacovat konkretni zenskou za picu jen tak pro nic za nic mi prijde trapny.

Spis smutný, přitom ženský pohlavní orgán je hezká a příjemná vecicka:) a člověk to zprzni temahle dvouma dovedama. Chápu te!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...