Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Židovský podnikatel z Chicaga poslal svého syna na rok do Izraele, aby tam nasál tamní kulturu.

Když se syn vrátil, řekl: „Tati, měl jsem se v Izraeli skvěle, díky, že jsi mě tam poslal. Mimochodem, konvertoval jsem ke křesťanství.

“„Ach, ne!“ - řekl otec - tohle jsem nechtěl! Co jsem jen udělal špatně? "

Otec tedy šel za svým nejlepším přítelem Jakobem . "Jakobe" řekl, "poslal jsem svého syna do Izraele a on se vrátil domů jako křesťan." Co můžu dělat?"

"Je zábavné, že se obracíte s tímto problémem zrovna na mě," řekl Jakob. "Také jsem poslal svého syna do Izraele a také se vrátil domů jako křesťan." Možná bychom měli jít společně k rabínovi. "

Tak to udělali a vysvětlili svůj problém rabínovi.

" Je zábavné, že se obracíte s tímto problémem zrovna na mě," řekl rabín. - Také jsem poslal stejně jako vy dva, svého syna do Izraele a také se mi vrátil domů jako křesťan. Řekněte mi lidi, co se to jen děje s tou naší mládeží? "

A tak se všichni společně začali modlit k Bohu a řekli mu o svých synech a v modlitbě se ptali, co mají dělat. Když dokončili modlitbu, náhle se ozval z nebe hlas:

"Je zábavné, že se obracíte s tímto problémem zrovna na mě ," odpověděl hlas.

„Také jsem kdysi poslal svého syna do místa kde je Izrael...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Sarka Farka Ja som vedel, že mi to niečo pripomína :-). Uvidíme, či to dotiahne na "Sloníka".

V 25. 7. 2022 v 17:21, Jan7 napsal:

Tatínek na procházce..
"Tati, dala bych si zmrzlinu."
"Miláčku, rád bych ti ji koupil, ale mamka nám dala peníze jenom na dvě piva."
🤔😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...