Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 12 hodinami, Juraj11 napsal:

Dnes mi přítelkyně poslala video,že už ví kam pojedeme na svatební cestuemoji848.png
Tak jsem se jí raději zeptal jestli se nespletla a nebylo to adresovano někomu jinému emoji1787.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

A je to vtip nebo jaksi "ze zivota" (Tveho)? 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážený pane senátore Doubravo,

Jako lavina se internetem šíří zpráva o vašem hrdinském počínání při vaší dovolené na Ukrajinském, Rusy dočasně okupovaném poloostrově Krym.

Zpráva o tom, jak vaše vskutku brilantní diverzní akce přikrytá údajnou dovolenou a kulturní výměnou, způsobila explozi dvou muničních skladů a kompletní zničení armádního letiště Saki v Novofedorovce.

Takové škody nezvládla způsobit žádná západem dodaná zbraň, což z vás činí opravdového hrdinu boje proti fašistickému Rusku a jeho diktátorovi.

Navrhnu, aby vám v Bruselu byla vystavěna socha s doplňujícím textem "Hrdina Ukrajiny, opravdový bojovník a největší nepřítel fašistického Ruska".

Slava Ukraini!

S pozdravem
Opravdový obdivovatel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Lynx12 napsal:

Vážený pane senátore Doubravo,

Jako lavina se internetem šíří zpráva o vašem hrdinském počínání při vaší dovolené na Ukrajinském, Rusy dočasně okupovaném poloostrově Krym.

Zpráva o tom, jak vaše vskutku brilantní diverzní akce přikrytá údajnou dovolenou a kulturní výměnou, způsobila explozi dvou muničních skladů a kompletní zničení armádního letiště Saki v Novofedorovce.

Takové škody nezvládla způsobit žádná západem dodaná zbraň, což z vás činí opravdového hrdinu boje proti fašistickému Rusku a jeho diktátorovi.

Navrhnu, aby vám v Bruselu byla vystavěna socha s doplňujícím textem "Hrdina Ukrajiny, opravdový bojovník a největší nepřítel fašistického Ruska".

Slava Ukraini!

S pozdravem
Opravdový obdivovatel

Posláno na mail senátora doubravaj@senat.cz

Upraveno uživatelem vaba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michal Horáček píše na Twitteru:
Ruština je podivuhodný jazyk.
Ruská goebbelsistka Skabajeva Rusy ujistila, že výbuchy na krymském letišti zanechaly jen zanedbatelné škody, nikdo nebyl zraněn a nic poškozeno.
Proslov zakončila výzvou: Pojďme na pláž!
Ti, kdo ruštinu ovládají, pochopili, že mrtvých jsou desítky, zničených letadel hromada. Pláže vyklidili a naskákali do aut. Na silnici mezi Krymem a Ruskem se vytvořila 100km zácpa.
Kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ruská tv zpovídá na Rudém náměstí respondenty:

Co si myslíte o politice našeho prezidenta?

No já myslím, že to u nás povede k velkému navýšení počtu lékařů, počítačových odborníků, vědců a vůbec schopných lidí všeho druhu.

Výborně. A vy jste z Moskvy?

Ne, já jsem z Tel Avivu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...