Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Před hodinou, Pepino777 napsal:

Řekl bych, že to autíčko bonzák co hlídá jestli máš zaplacené parkování, samo nemá zaplacené parkování. 

Jsi blízko. Blejsklo ho jiné tykadlove vozidlo ( a nějakej blb z městské policie to nevyřadil a poslal na pokutu ). Mě to při pondělků prostě dostalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, JR_2010 napsal:

A oni mají nějakou výjimku ve vyhlášce? Jen mě to zajímá...

Ne nemaj, ale stejně jako vozy velvyslanectví jsou tolerování ( když nepadnou na wola ). Chápu, že vám to vtipný nepřijde, mě prostě stačí málo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, kuncák7 napsal:

Jsi blízko. Blejsklo ho jiné tykadlove vozidlo ( a nějakej blb z městské policie to nevyřadil a poslal na pokutu ). Mě to při pondělků prostě dostalo.

Bonzovací autíčko tam určitě muselo stát delší dobu, ne? nefunguje to přece tak, že vystoupím z auta, jdu zaplatit parkování, auto mě vyfotí a mám pokutu.. neplatí se pokuta až při druhém průjezdu bonzovacího auta? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netřeba se bát, až Praha povinně vymění hybridní Tototu za baterkovou Dacii Spring (+- stejná cena), tak se Dacie určitě podruhé na stejné místo ten den nepodívá 🙂 a @kuncák7 bude stojící bonzovací Dacie objíždět na mopedu s generátorem aby neblokovaly cestu. 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, JR_2010 napsal:

Mně to přijde vtipný a nechal bych je to i zaplatit

Samo, že jim pokuta odešla ( řešil to tu celej odbor a škodolibě se usoudilo, že TSK si to zaslouží ).

2x tě musí to vozítko blejsknout v modré, ve fialové stačí jednou.

Moped, kde by se vzalo. Já dostal nohy ( MHD je k proplacení tak papírově náročná, že jsem to dávno vzdal a dotuju úřad, za ty nervy a dohady mi to nestojí ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kuncák7 napsal:

Samo, že jim pokuta odešla ( řešil to tu celej odbor a škodolibě se usoudilo, že TSK si to zaslouží ).

2x tě musí to vozítko blejsknout v modré, ve fialové stačí jednou.

Moped, kde by se vzalo. Já dostal nohy ( MHD je k proplacení tak papírově náročná, že jsem to dávno vzdal a dotuju úřad, za ty nervy a dohady mi to nestojí ).

Ale i tak máš ve fialové zóně nějaký čas na to koupit si parkovací oprávnění, ne? 

 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, safi napsal:

Ale i tak máš ve fialové zóně nějaký čas na to koupit si parkovací oprávnění, ne? 

 

Pech je, když kolem tebe to auto zrovna projede ( lidský to jde, když padneš na naschvalnicka, tak se uvztekas ). Tyhle to neumějí. Ta nová firma, co to vyhrála, už umí i jiný věci ( bohužel ) a utne tupec dalším nešvarům ( což mi vadí, protože je sám používám taky ). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, martar napsal:

Lítačka je fakt tak náročná k proplacení? Nebo vadí, že bys jezdil MHD i soukromý cesty? Se po.eru...

Je to prý složité. Požadavek tu dávám každej rok ( prý si můžu objednat auto s řidičem 🤣🤣🤣), sice hodně dopředu, ale už několikrát mi to bylo doporučeno. A to fakt dělat nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, kuncák7 napsal:

Pech je, když kolem tebe to auto zrovna projede ( lidský to jde, když padneš na naschvalnicka, tak se uvztekas ). Tyhle to neumějí. Ta nová firma, co to vyhrála, už umí i jiný věci ( bohužel ) a utne tupec dalším nešvarům ( což mi vadí, protože je sám používám taky ). 

Tím mi chceš fakt říci, že když zaparkuji, jdu k automatu, auto zrovna projede, tak můžu dostat pokutu? Kolik soudních pří už jste řešili? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto s řidičem 🙂  první zaměstnání jsem měl v devadesátých letech na okresním úřadě, první měsíc mne poslali na školení do jakési prdele, nedalo se tam reálně dostat, tak prý - napiš si žádanku o auto s řidičem. No jel jsem naleštěnou 613 jak pán.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, safi napsal:

Tím mi chceš fakt říci, že když zaparkuji, jdu k automatu, auto zrovna projede, tak můžu dostat pokutu? Kolik soudních pří už jste řešili? 

Tohle se vždy odkládá dospod spisů. Drtivá většina radši zaplatí. Mluvím jen ze života ( u nás se uhodí na vedoucího oddělení a ten to většinou vyhodnotí ve prospěch žadatele- on je empatickej ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...