Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 17 minutami, gunman napsal:

Auto s řidičem 🙂  první zaměstnání jsem měl v devadesátých letech na okresním úřadě, první měsíc mne poslali na školení do jakési prdele, nedalo se tam reálně dostat, tak prý - napiš si žádanku o auto s řidičem. No jel jsem naleštěnou 613 jak pán.

613-ku mám nesmazatelně v paměti, když přivezla jednou domů tátu z práce, koncem 80. let.  Jel druhý den na služebku do Prahy na "podnik". Chtěl jsem si auto prolézt, ale bylo plné plastových přepravek od zeleniny a v nich děrné štítky. Vezli sebou totiž zpracované výplaty z ostravské pobočky.
Bylo to moje první setkání s výpočetní technikou 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

58 minutes ago, safi said:

zvedněte roku, komu se to ještě nestalo 🙂 

Podobnejch historek mám... Nejpopulárnější jsem byl před 20 lety v okamžiku, kdy jsem omylem při buildu smazal repository s denní produkční verzí od programátorů a zůstala jen záloha z předešlého večera. Jinými slovy jsem během pár vteřin nenávratně odstranil celodenní práci 30 lidí. Kupodivu jsem přežil bez úhony :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pche, v čase dennej špičky sme zmazali produkčnú databázu systému riadenia skladu v sklade klienta s cca 80 užívateľmi...

Neviem či som videl niekedy lepší chameleon mode, ako si to chalani začali uvedomovať - to bol rapídny prechod do bledozelenomodrej farby . Do toho momentu som považoval slovo osinieť za výrazový prostriedok krásnej literatúry :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se podařilo před cca 10 lety kompletně smazat všechny definice reportů v jedné malé bance na Smíchově.

Takže hrozilo, že když druhý den začne banka fungovat, nikdo neuvidí žádné sestavy nad bankovním systémem a nad datovým skladem. 

Byla to rušná noc, když jsme všechny reporty z uložených SQL dotazů vytvářeli znova 🙂
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ella Hirsch, osamělá vdova, se rozhodne dát si dárek k 75.narozeninám. Noc v hotelu Astor. Ráno jde platit účet. 800 $, což odmítne akceptovat.

"Madam, náš hotel poskytuje služby v nejvyšší kvalitě. V ceně je uvítací přípitek, minigolf, bazén, sauna, nápoje na pokoji, terasa s výhledem.", vysvětluje šéf recepce.

"Promiňte, já ale nic nepoužila!"

”Ale mohla jste."

“Tady máte 80 dolarů. Zbytek je za  sex dnešní noci se mnou."

 "Ale já s vámi nic neměl!!!"

"... ale mohl jste!".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 9. 2022 v 7:27, kuncák7 napsal:

2x tě musí to vozítko blejsknout v modré, ve fialové stačí jednou.

Diky zainformaci, Martine. Tohle je za me uplne stezejni informace. Sem tam si jezdim pro obed k Indakum a parkuju v Jaselske, kde je dle mapy.cz zrovna ta fialova zona. Operace na cca 2-5 minut podle toho, zda uz je Indak pripravenej nebo ne. No a pokut jsem odtama par dostal vzdycky kroutim hlavou, ze tam s tema kamerama jezdej tak casto. Super vedet, ze mam parkovat o sto metru dal. :) 

Predpokladam, ze zpetne uz mi pokutu nikdo nevrati... 

 

parking.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, uff napsal:

Diky zainformaci, Martine. Tohle je za me uplne stezejni informace. Sem tam si jezdim pro obed k Indakum a parkuju v Jaselske, kde je dle mapy.cz zrovna ta fialova zona. Operace na cca 2-5 minut podle toho, zda uz je Indak pripravenej nebo ne. No a pokut jsem odtama par dostal vzdycky kroutim hlavou, ze tam s tema kamerama jezdej tak casto. Super vedet, ze mam parkovat o sto metru dal. :) 

Predpokladam, ze zpetne uz mi pokutu nikdo nevrati... 

 

parking.JPG

Nevrátí a pro boha ( a to platí pro všechny ) neřiďte se těma přiblblejma mapama z netu ( mapy.cz, google, seznam ) je tam takovejch chyb a nepřesností, že to není možný. Fakt zkuste koukat na značky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, odjinud napsal:

Si dej na znacku nejakej kus papiru, u nas je to oblibene...

Na to bacha, to je za flastr mnohem větší ( zatím se to řeší jen na udání ), ale i řidiči těch monitorujících vozidel to mají v popisu práce hlásit.

 Pojdme s tímhle jinam, sem patří HUMOR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, odjinud napsal:

Hele, tohle by me vlastne zajimalo. Nekdo rika, ze zakryta RZ je postihnutelna jen za jizdy, jinej, typicky mestaci a urednici, ze i pri stani. Jak to tedy je?

Tak za jizdy je to prestupek ridice, coz pokud se sam neuda napr. MP nehrozi.

https://www.petrmlich.cz/zakryvani-spz-jde-o-protipravni-jednani/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Arkham napsal:

Je to tak, zakrýt znacku ti při stání může kdokoliv aniž bys o tom věděl a mohl to ovlivnit. Proto takovou věc nemůžou postihovat a vědí že to nikdy u aut na veřejně přístupných místech nepůjde. 

Tak tohle sem opravdu patří.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...