Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Přijde pán k doktorovi"Tak co vás trápí?", ptá se doktor. "No, víte, pane doktore, mně vůbec nechce stát......." Nic mi nemusíte říkat,"přeruší ho doktor. "Nic si z toho nedělejte, já vám na to tady předepíšu takový prášky, a budete zase jak zamlada.""Ale pane doktore, já......""Já vím, vy se za to tak trochu stydíte, ale věřte mi, není vůbec kvůli čemu.To se stává polovině chlapů ve vašem věku, není třeba se kvůli tomu nějak znepokojovat.""Ale pane doktore, já jsem...""Člověče, prášky máte předepsaný, říkal jsem vám, že si z toho nemáte dělat žádnou hlavu, tak co ještě chcete? Běžte, já tu mám další pacienty, nemůžu tady s vámi hodinu debatovat!"Chlapík se tedy sebere a naštvaně odchází. Cestou potká kamaráda, a ten se ptá: "Nazdar Pepo, co se ti stalo?""Ale, co ti mám vykládat. Byl jsem u doktora, protože mně nechce stát přiznat invalidní důchod, a ten doktor mi na to dal prášky..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Moty napsal:

Po stažení (předpokládám, že jsi to někde stáhl) je třeba změnit koncovku na .jpg a pak teprve postovat, jinak se nezobrazí.

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...