Jump to content

Recommended Posts

• Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pepa umře a pred smrti má poslední přání,  že chce být pochován v modrém obleku. Stará si pro sebe nadává co si to ještě na smrtelný posteli Pepa vymyslel za bejkárnu, že jí to udělal určitě naschvál.

Občan v Sovětském svazu přijde na milici nahlásit krádež auta. Milicionář pokývá hlavou a povídá: "Podívej se na ten obraz. Co tam vidíš ?" "Soudruha Lenina." "Správně. Co ještě tam vidíš?" "Jeh

Poprvé od husitských válek se Čechů bojí celá Evropa....

před 3 hodinami, montemar napsal:

dawe??

It is your turn. Posledně jsem se mj. dozvěděl, že si o sobě myslím, že jsem víc než ostatní.. A nám, co jsme víc, to může bejt u řiti :)

V 18. 9. 2020 v 17:03, petr_cha napsal:

Krome toho, ze se tu tenhle svitici hodinkovy vtip opakuje vzdy po nejake dobe, tak me nedavno pobavilo, ze se vyskytuje i v hurvinkovi.. akorát bez te divoke predehry : -)

Anebo tak.

Ten o sloníkovi by se tu už klidně mohl zase objevit. Frekvence některých jiných vtipu je tu mnohem častější :D 

no tvl 😂😂😂

“Po letech propadu voličské přízně si sociální demokraté konečně našli téma, jímž v tvrdé konkurenci mohou zaujmout. Po sedmi letech strávených ve dvou vládách s Babišem se rozhodli, že budou varovat před další vládou hnutí ANO”

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/poslanci-cssd-popisuji-sedmilete-peklo-kterym-si-prosli-a-varuji-ostatni-141637#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=DcPoc1sT9IX-202102130734&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

ten předchozí vtip ještě mohl pokračovat po odmazání řádku s adminem ...

SamJr: tak jsem šel do zahradnictví a koupil plastovou spojku od GreenGarden a hadici GreenPVC za celkem sympatických 650Kč

PanHrábě: tě natáhli, kámo

Růžička1: hele ta spojka je naprd, na slunci povoluje, lepší je koupit mosaznou, ty vydrží, nepovolují a někdy jsou i levnější než ty plasaťáky

SamJr: tvl chlapi, to jste to nemohli říct dřív? 

Cindy18: žhavé holki zdarmo tady http: ... 

Přemek P: jsi se měl líp zeptat, tyhle neurčitý otázky mám nejraději

Pepazdepa: hele, i ta PVC hadice naprd, lepší je gumová s trojitou výztuží. Ta PVC se láme, furt budeš chodit rovnat hadici, aby ti tekla voda

Franta007: hele, a máš to prodloužení na konci, nebo na začátku hadice? 

SamJr: na konci, proč? 

Béďa: koupím malotraktor

Franta007: no, když to máš na konci a potřebuješ zatáhnout za celou hadici, tak to víc namáhá tu spojku, dal bych to na začátek

Růžička1: už jsi koupil tu mosaznou spojku? Potřebuji vědět, jestli je lepší

SamJr: jo koupil, ale nejde mi na to navlíknout hadice, doprčic, takových peněz jsem za to dal ...

Růžička1: tak já taky koupím tu plastovou