Jump to content

Recommended Posts

před 8 hodinami, yed69 napsal:

Co ti na tom přijde vtipného? Chtěl bych to pochopit. Pototýkám, že ho mám rád a líbí se mi i ta písnička. 

Mozna je vtipne jak uz jen vykrada sam sebe :)

Pravdou je, že mnoho kapel už vypadá jako svůj vlastní revival. U Landy bych řekl, že jde spíš o text a tam těžko něco namítat - proti obsahu. Jistě, pravda se nemusí líbit...

před 5 minutami, Sněhulák napsal:

On už si neříká Žito?

Ne, projekt Žito skončil po marketingovým a ekonomickým propadáku. Landa to vysvětlil myslím ze v DVTV teď někdy.

Na cely projekt potřeboval 200 mega a dostal 10, i tak do toho šel. :)  A nevyšlo to.

před 2 minutami, Z. Paul napsal:

Ne, projekt Žito skončil po marketingovým a ekonomickým propadáku. Landa to vysvětlil myslím ze v DVTV teď někdy.

Na cely projekt potřeboval 200 mega a dostal 10, i tak do toho šel. :)  A nevyšlo to.

Mě to překvapuje. 🙂  Díky za info, zkusím ten rozhovor s ním najít, ať si zlepším náladu.

před 30 minutami, Liqid napsal:

jj, to jsem si taky říkal, jestli má v palici tak nachcáno nebo je to nějakej moderní mediální tah...Asi tomu nerozumím 😄

Takhle nasráno má v hlavě většina těch “influencerů” :)
To bych i pochopil, dementů bylo vždycky dost, ale že se čim dál víc oslavujou a předevšim jim to okolí čím dál tím víc žere bez špetky sebereflexe, to už kousnout nedokážu. Je to realita, ale tedy vstávaj mi i chlupy na chlupech... :)

• Bert locked this topic
  • Bert unlocked this topic