Jump to content

Recommended Posts

Policajt přijde domů a hned na starou: "Vem nůž a bodni mě!" Manželka, celá vydivočená, vezme nůž a bodne. Policajt zařve Uááááá, vykroutí jí nůž a práskne s ní o zem. "Dneska jsme se učili judo!" Druhej den zase příde a hned na starou: "Vem paličku a práskni mě po hlavě!" Žena vezme paličku, napřáhne se a policajt: Uááááá, vyrazí jí paličku a práskne s ní o zem. "Dneska jsme se učily karate!" Třetí den prijde policajt domů, hubu celou od krve, pořezanou, dopíchanou, plnou modráků. Manželka se zděšeně ptá:"Proboha co jste se učily dneska?" "Dneska jsme se učily jíst příborem!!!"

Předem musím říct, že je mi moc líto, co stalo a když se při nehodě zraní děti - ale tady se vloudila chybička v textu u videa .... no holt na Novinkách se to někdy přihodí :)

1146792231_srkadt.jpg.d5e376a44d9f858e8bf29dd05d1f6b8b.jpg

Na Moravě dostali policajti nový příkaz, hlídat u sklépků řidiče.

Tož hlídajů a vidí, jak sa strýc těžko sune do auta a rozjede sa.

Policajt ho zastaví . Podá mu tester, aby mu strýc do něho dýchnul. Strýc si fúkne a

policajt vyvalí oči. Na displeji 2,45. Strčí ho strýcovi před oči." Tož co na to říkáte strýcu!!!"

Strýc sa kúkne a praví: Kurva, stará mňa zabije, tři čtvrtě na tři a já eště nejsu doma.

• Bert locked this topic
  • Bert unlocked this topic