Jump to content

Recommended Posts

• Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pepa umře a pred smrti má poslední přání,  že chce být pochován v modrém obleku. Stará si pro sebe nadává co si to ještě na smrtelný posteli Pepa vymyslel za bejkárnu, že jí to udělal určitě naschvál.

Občan v Sovětském svazu přijde na milici nahlásit krádež auta. Milicionář pokývá hlavou a povídá: "Podívej se na ten obraz. Co tam vidíš ?" "Soudruha Lenina." "Správně. Co ještě tam vidíš?" "Jeh

Poprvé od husitských válek se Čechů bojí celá Evropa....

Ještě se dá používat jako sklenice na pití normálně zavařovací sklenky. Rychlý, uprecyklovaný, bez dalších nákladů, vlastně oproti uřezané sklince od mlíka dokonale eco. 

před 31 minutami, Hardslimer napsal:

Ja piju rum nebo pivo primo z flasky. :guitar:

Já pivo taky přímo z "ruly"   🙂

Zkoušel jsem "řezat" velkou průmyslovou žárovku , ale po třech neúspěšných pokusech jsem to vzdal . Na YT to přitom vypadá vždy snadno 🙂

před 4 hodinami, redd napsal:

Vtip s prasetem je super. Ale prase plavat umí :)

Jinak mám doma pár skleniček od malý Nutelly ;) Na ranní flat white ideální

Nevím jak prase domácí,  ale letos jsem viděl stádo divočáků přeplavat sázavu...

Někde mám í fotku í když dost mizernou... 

před 43 minutami, Martin61 napsal:

V televizi říkali, že bez utrácení lidí se ekonomika nerozjede. Nevíte, budou to dělat obvoďáci nebo veterináři?

Skleničky obvoďáci, veterináři vázy.

před 7 hodinami, sibirnaya napsal:

Ja teda Perrier kupuje, bo je krasne bublinkatej. A dycky si vzpomenu na Team America - Teroriste otravili pramen Perrier, stredni trida vymrela do tydne :D

Jsem si skoro jist, že je to z Červenýho trpaslíka 🤔

(za off-topic se omluvím, až tak učiní Lynx)

před 19 minutami, M.K. napsal:

Jsem si skoro jist, že je to z Červenýho trpaslíka 🤔

(za off-topic se omluvím, až tak učiní Lynx)

To zcela určitě, ale třeba to bylo i v tom team America (viděl jsem jednou, poměrně dávno).

před 2 hodinami, Martin61 napsal:

V televizi říkali, že bez utrácení lidí se ekonomika nerozjede. Nevíte, budou to dělat obvoďáci nebo veterináři?

Tvl, tohle mi nedělej, málem mi tu umřela manželka 😄

😄

a víš, jak je to dneska s pohřbama - drahé , v omezeném počtu a ještě s rouškama , při více než 2 sedících a 10 stojících zakázané po 21 - té hodině a jen skrz výdejní okýnko

Kvuli barvivu. Logicky neni jedle. Dokud je "ve flasce", tak ok, neuvolnuje se, ale z lomu / brusu jo. Vyrobce levnych lahvi rozhodne nepredpoklada podobnou "recyklaci", to fakt neni stejny matros, ze ktereho se dela barevne brousene sklo.

• Bert locked this topic
  • Bert unlocked this topic