Jump to content

Recommended Posts

• Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pepa umře a pred smrti má poslední přání,  že chce být pochován v modrém obleku. Stará si pro sebe nadává co si to ještě na smrtelný posteli Pepa vymyslel za bejkárnu, že jí to udělal určitě naschvál.

Občan v Sovětském svazu přijde na milici nahlásit krádež auta. Milicionář pokývá hlavou a povídá: "Podívej se na ten obraz. Co tam vidíš ?" "Soudruha Lenina." "Správně. Co ještě tam vidíš?" "Jeh

Poprvé od husitských válek se Čechů bojí celá Evropa....

Yede, naopak. Pokud by to PC kleklo, blbka by se vymlouvala, že nemá počítač, a tudíž nemůže nic dělat. Ergo kladívko, pokud Schillerová nebude nic dělat, pravděpodobnost státního bankrotu se zmeší.

Ad Schillerova, ještě jsem hledal nahoře na poličce zda tam není knížka Ekonomie "fór dummies"
Obávám se, že ani ta by nepomohla, protože Alenka neumí moc číst, v žádném jazyce
před 33 minutami, Milan156 napsal:

Ad Schillerova, ještě jsem hledal nahoře na poličce zda tam není knížka Ekonomie "fór dummies" :)

na poličce je starší vydání samuelsona, tenhle přebal je z devadesátek, to znam ze školy...

Se divím, že nikdo neřešíte, co má ta mastná ropucha na ruce.
Asi nějaký Invicty od Anderka
před 30 minutami, bandicoot napsal:

na poličce je starší vydání samuelsona, tenhle přebal je z devadesátek, to znam ze školy...

Pokud se inspiruje Samuelsonem, tak Bůh s námi. Státní bankrot nikoliv "jestli", ale "kdy".

znám jednoho co má na počítači podobný ikonopříval jako tam má ta tetina. Vždycky se bavím když něco hledá, protože on to má taky nápaditě pojmenovaný jako třeba bf.doc nebo aaaaaa.xml a navíc je nervák takže chaoticky otevírá náhodně na co narazí nebo dělá tour de myš, jezdí kurzorem po ploše v podivných obrazcích a upřeně tu šipku pozoruje jak kdyby hrál nějakou hru. Estli to ta tetina má taky tak....

Starý obchodník Taussig umírá. Celá rodina postává kolem jeho lože a umírající sípavě povídá: “Sáro, ženo moje, jsi tu?”
“Jistě, Mojše, to víš, že jsem.”
“A Arnošt, můj prvorozený syn, je tu taky?”
“Ano, tatínku, jsem tady.”
“A Icik, můj mladší syn, taky?”
“Ano, tatjinku, jsme tu všichni.”
“A KDO JE VE KŠEFTĚ??!!!”