Přejít na obsah

Rado Captain Cook vs. Oris Divers sixty five


Doporučené příspěvky

Ty zelené jsou pecka a ten tah, teda za mě, nepůsobí vůbec zženštěle. Je decentní a skvěle pasuje k pouzdru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 76
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Já taky půjdu proti proudu, ta zelená je super a ta "rejže" se mi taky moc líbí. I když na těch mých ten náramek taky působí malinko lépe ke všem příležitostem. Ale do sportovna ta zelená + rejže je parádní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rejže je za mě v pohodě, je podle mě elegantnější a je i pohodlnější na nošení alespoň pro mě. Navíc už jedny "levnější" Divery mám na klasickém oyster tahu, tak alespoň bude změna :D

Co se týče indexů, tak já vlastně mám všechny hodinky s aplikovanýma indexama. Upřímně v tištěnejch indexech nevidím žádný problém, nepřipadají mi v ničem horší, ale třeba se pletu, takže se rád nechám vyvést z omylu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošilinku OT, ale když jsi to načal. Tištěný index má tu výhodu, že drží na místě a jen tak neodpadne Kdysi (před 30 lety, takže opravdu kdysi) jsem měl chlapácké hodinky. kde indexy byly na  tenkých čepech uchyceny do otvůrků v ciferníku a patrně zalepené. . Dal jsem to opravit, bylo to v záruce - vypadly indexy na pozici 12 a 1 a volně se motaly po cifru. Borci to spravili, nalepili indexy zpátky, akorát že ten dvojitý index ze dvanáctky nalepili na jednu hodinu a naopak - OMG - nebylo jim to nápadné ;o)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo má rád aplikované indexy a musí být výrazné, druhý dá přednost tištěnému a někomu je to buřt. U tištěného cifru máš tu výhodu, že ti nic neupadne. Každý si vybere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za objasnějí :) nebyl jsem si jistý jestli mají aplikované indexy nějakou zvláštní výhodu o které nevím, teda kromě toho,že se to někomu víc líbí. V tomto případě tedy asi tištěné indexy zvládnu.

Akorát jsem dopsal svou první recenzi tady na foru, kde jsem se mimo jiné taky indexy zabýval, tak snad nebudu úplně mimo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem děkuji OLIN001 za přiložené fotky, zejména za doplnění váhy hodinek :)

A co se týče mojí recenze, budu rád za jakoukoliv zpětnou vazbu, abych věděl jestli nejsem úplně mimo a na případné příští recenze se mám raději vykašlat :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pecka, jsou fakt parádni. A koukej fotit.:speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji vám všem ;) Jsem s nákupem zatím maximálně spokojený.

před 2 hodinami, tano napsal:

Pecka, jsou fakt parádni. A koukej fotit.:speak_cool:

Jasně, pokud bude zájem, tak se je pokusím nacvakat i nějak lépe a z více úhlů :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 5. 2020 v 17:26, Kluk jako buk napsal:

Oris jako značku mám velice rád, ale kdybych si od nich měl vybrat potápky, tak sáhnu po Aquisech, který ve svý kategorii těžko hledají konkurenci.

Z těhle dvou modelů bych tak bral Rado.

Jinak osobně trochu nechápu, odkud se bere ta myšlenka, že černý hodinky jsou univerzálnější než modrý. Já to mám právě naopak. Modrý se mi hodí k 90 % šatníku včetně obleků, navíc je ta barva pro mě živější a líp se na ní kouká. Z černou bych pároval outfit horko těžko. Každopádně je to ale určitě dost subjektivní věc.

Chystal som sa to napisat, ale Kluk ma predbehol. Ja osobne mam od Orisu oboje(Divers aj Aquis), ale kvalitativne Aquisky nemaju konkurenciu. Ked chces "jedny potapky" tak prave tie. Modre aquisky sa teraz robia na tahu v 3 variantach takze, urcite by si mohol aj odladit velkost podla ruky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...