Přejít na obsah

B43 DESTRO


Pe3xxx

Doporučené příspěvky

Význam to má snad pro leváky a nebo lidi s protézou pravačky, aby mohli korunku hodinek nasazených na pravačce ovládat "šikovnější" rukou. 

Apropos, ten svět už je fakt na palici: PANERAI dělá "potápky" s WR30, Breitling tlačí Navitimer bez logára - a LÜM-TEC se pokouší o "stealth" ciferník...  :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku, oni (Lum-Tec) měli první all black už před mnoha lety (snad se nepletu).
Roberte, připomeneš, který to byl model?

Moje postřehy hodinkám:
- korunka na druhé straně je primárně pro leváky, ale využívají to i někteří jedinci, kteří nosí hodinky úplně blízko zápěstí a korunka u 3 hodin jim tlačí do hřbetu ruky
- oceňuju pokrok v dekorování strojku (Glashuette to není, ale pokrok vůči přechozímu stavu L-T je velký)
- moc se mi líbí skeleton ručky, pro mě něco úplně jiného než ručky s černou výplní, které by byly výrobně daleko jednodušší
- grafika číselníku je dle mě povedená (snad nic nekopíruje a je přehledná)
- kde všude je vlastně luminiscence?
- ať jen nechválím, nemám rád PVD povrchy, i když chápu, že k černočerným hodinkám černé pouzdro patří

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připojím se k Víťovi, L-T přece od počátku experimentuje s pouzdry a ciferníky, Radkův šťouch jde trochu vedle. Stejně tak se připojím s názorem na strojovnu, první model, který nesmrdí plechařinou na metry.

Jinak já nosím hodinky na pravé, takže pro mě by to byl model, který by vypadal "normálně".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Vit, 

ano presne LT ma vo phantom modeloch celkom zalubu. Asi takymi prvými modelmi boli limitovane serie M42, M33, A17.  Pri M33 som si pomohol s fotkami od "Wear&Wound" ktori ich recenzovali... takze pokusov tu uz bolo niekolko a vyzera ze si vedia najst zakaznika... 

B43 v noci sa predvedu asi takto: /pomohol som si modelom B43/ 

 

s priatelskym pozdravom 

Robert 

 

lum_tec_M42_phantom.jpg

lum_tec_M33_phantom_2.jpg

lum_tec_M33_pnatom_1.jpg

lum_tec_A17_phantom.jpg

lum_tec_B43_night_lume.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info Roberte, u renderů to vypadá, že jsou indexy leskle lakovány a zachytávají zbytky světla (to by bylo pro čitelnost super).
Problémem lesklých indexů mohou být odrazy jak vůči sklíčku, tak odlesky obecně.


U reálných fotek a hlavně makra je patrné, že mají indexy hrubý povrch.
Proč tomu tak je? Chápu, že luminiscenční barvy mají při opakovaném nanášení velkou zrnitost, ale tady přece luminiscence není.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj Víte,

ja mám model M42 a tam jsou indexy jsou úplně hladké a při určitém úhlu odrážejí světlo, jako zrcadlo (viz. foto). Model M33 (viz. výše) bude mít nejspíš jiný nátěr, protože (dle fotek) to vůbec není podobné modelu M42.

Niki

IMG_0340.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...