Přejít na obsah

Magic Diamonds zakázková výroba šperků


long

Doporučené příspěvky

Dobré ráno Chronopacienti, 

dovoluji si Vás upozornit, že zitra ve středu 30. 11.2022 je poslední den, kdy jsem schopen vyrobit šperk,Vánoční dárek a předat Vám ho v řádném termínu. 
Diky ruční výrobě to jinak není možné stihnout 

Poté bude v případě zajmu o šperk od Magic Diamonds “pod strom” pro Vás zapomětlivce poslední cesta, v podobě výběru hotových ručně vyrobených šperků, které jsou vystavené v PH v Zenklově ulici na Praze 8 a ideální je mě kontaktovat pro prohlídku předem. 
 

Přeji všem klidný s pohodový adventní čas

 

0BDDE422-AF19-46BB-A4EF-A794B7D34A2A.jpeg

B899F0EE-7C47-4388-B003-479087B7BA01.jpeg

AC7BAF54-9B5D-4A86-975B-AD42A49883A0.jpeg

4F24B515-07D7-4452-9E87-B0576BC600E1.jpeg

FDF19105-04A6-4FAD-A476-3DF283380C21.jpeg

39ADD010-9DCE-44D6-9D97-92902CE3C93A.jpeg

442783B9-42E2-4501-AF7D-4D7D3FCC7DD8.jpeg

9CED7717-4BF3-46EA-8368-BB4687241D74.jpeg

EB7DB852-BC84-4084-9582-83698A623CAA.jpeg

DEFF3FD4-D201-4136-A67C-935B7C3FF7C0.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

S Mírou máme dlouhou historii, začalo to asi 10 let zpět zakázkovým zásnubákem, následovaly snubáky, pak druhý snubák pro mě, neb jsem první ztratil, poté naušnice a k těmto Vánocům komplet set ucho, krk, prst… Bíle zlato, diamanty, titan, posledně růžový safír. Vše v top kvalitě za super cenu. V čase jsem k němu poslal další lidi a vždy spokojenost. Jinými slovy VŘELE DOPORUČUJU. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pred par tydny mi moje maminka rekla, ze kdyz ted ma trochu penez, rada by si poridila prsten s briliantem. Byl to jeji sen cely zivot a az temer v sedmdesati letech si ho chtela splnit. Nesmele jsem pozadal Mirka, zda by mi s tim problemem umel pomoct. Velmi ochotne mi vysvetlil veskere aspekty, vybral a vyrobil prsten, ktery je nad jakakoliv ocekavani.  Hluboce se klanim a dekuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Kamarádi, přátelé,

dovolím si zde pouze odložit takový malý postřeh k reklamnímu článku, dnes na seznamu.

 

Původní dnešní článek:

 https://www.novinky.cz/clanek/zena-styl-gabriela-dedicova-vytezeny-a-vyrobeny-diamant-od-sebe-nerozeznate-40443066

A ze prosím, má reakce, kterou jsem napsal i autorce článku slečně Lažanské, jejíž specializací je moda:

Mám firmu na zakázkovou výrobu šperků déle jak třicet let a je zvláštní číst takové zavádějící články, smrdíc napůl vylhanou reklamou.
Za prvé paní z Tiami píše, nerozeznatelné pouhým okem.
Za druhé se paní evidentně nedostala legálně z důvodu, který neznám na diamantovou burzu a nebo minimálně ke zdroji přírodních certifikovaných diamantů
Za třetí a to je nejdůležitější, že moře v Bulharsku  je tady "skoro" stejné jako na Maledivy. Také je slané a také jsou tam vlny a ryby, ale jsou to dvě zcela odlišné věci a nikdy nebudou stejné, tak jako přírodní a laboratorně vytvořený diamant.
Já říkám sám sebe neošidíš 

 

Toliko za mne a nenechte se přátelé zblbnout lacinou reklamou a polopravdou

35911.webp

IMG_1013.jpeg

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Míro, prece bys nebral vazne clanky na tech internetech. Davno pryc je doba, kdy alespon par jedincu melo zajem si precist neco relevantniho. Drtiva vetsina naroda jsou omezeni dutohlavove, kteri chteji byt klamani a zajima je jen, jestli "sousedovi chcipla koza". Vzdyt se staci jen podivat do te diskuze. To mas jako s fejkama hodinek a jejich nositeli. Pro tuhle "sortu" lidi bude vzdy nejlepsi to nejlevnejsi, takze umele sperky, fejkove hodinky a "bráníček v petce"....

A kdo si nedejboze koupi neco drazsiho v originale, to je snob, rozmazlenec a blbec, ktery nezna "opravdovou" cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Přátele, kamarádi,

pro letošní rok již šmytec. 

Výroba nových šperků " pod 🌲"  je již ukončena.

Kdo byste si chtěl vybrat z hotových šperků s diamanty, či jinými drahými kameny, ale třeba i perly, je stále vystavených asi 120 kousků v @prazskehodinarstvi Praze, Libni.

Já letos již nebudu k dispozici, ale bude Jakub, který Vám bude v případě zájmu nápomocen. Pro komunikaci prosím použijte kontakty Pražského Hodinářství a nikoliv sociální sitě.  🙂

 

 

Všem Vám velice děkuji za přízeň a důvěru, kterou jste do mne vložili při výrobě šperků!  Vážím si toho a to myslím zcela srdečně a upřímně.

IMG_0315.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...