Přejít na obsah

Bechyně nebo Carollinum?


kill_em382

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 243
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vzhledem k tomu, že to tady ADčka prej čtou, tak jsem tady moc nechtěl přispívat, ale... Někdy loni v květnu jsem objednával u Bechyněho černé GMTčka (nikdy jsem tam dřív nic nebral), ty byly snad do dvou týdnů, tak jsem si říkal, že bomba, že očividně Bechyně nědělá rozdíly mezi VIP a novými zákazníky, jinak bych je takhle rychle nikdy nedostal.

Teď jsem u nich zapsaný mimo jiné od října na Yachtmastery a od listopadu na suby. Pokud bych se měl dívat na dobu dodání, jakou měl MMCorsair (a takovéto zprávy nejsou ojedinělé), tak už i to je pro mě zvláštní, ale budiž. Co mě ale udivuje nejvíc, je to, že mi stále nevolali kvůli těm Yachtům. Protože jsem debil, tak se z různých důvodů pořád nemůžu rozhodnout, jestli je vlastně chci nebo ne, takže jsem se už několikrát nechal zapsat v Carollinu. Konkrétně za tu dobu, co jsem zapsaný u Bechyněho, už třikrát a už třikrát mi volali, že je mají k dispozici. Vždycky maximálně za dva měsíce. Tady už mi ten rozdíl přijde nepochopitelný.

Tedy co se týče Carollina - tam vždy naprosto profesionální a transparentní přístup, trpělivost s všetečnými a opakovanými dotazy, nemůžu na ně říct křivé slovo. Z Bechyněho takový pocit nemám, zejména tedy kvůli těm yachtům. Samozřejmě beru v úvahu, že tam čistě teoreticky opravdu může být zapsaných o tolik lidí víc, ale ten rozdíl je fakt až neuvěřitelný. A potvrzuju, že je to u Bechyněho o náhodě - jeden zaměstnanec tě nechce zapsat na nic bez osobní návštěvy, druhý bez problémů na Daytony. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Nevím kam s tím tak to dám sem. Nesl jsem expy na servis tak jsem se stavil i do butiku. Příjemný rozhovor s členem servisního týmu + spoustu zajímavých informací :speak_cool:

https://www.facebook.com/carollinum.cz

Zastavte se na servisní dny tentokrát do butiku Carollinum. Budeme se na vás těšit od 8. do 12. června vždy od 10:00 do 18:00 hodin na adrese Pařížská 11. Nechte si zdarma zkontrolovat přesnost chodu či vodotěsnost.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Myslím, že tam rozdíly jsou. Bechyně zapisuje každého na všechno a opravdu nechtějí po telefonu zapsat na hodinky, pokud Vás neznají podle jména, ale když ví o koho jde, tak bez problému. Stejně tak mi přijde, že ty waiting listy relativně dodržují. Takže mate možnost si koupit skoro cokoliv, jen budete opravdu čekat. Kamarád tam koupil nový Pepsi asi po 1.5-2 let čekání a stejně tak černý Daytony. Ale koupil tam toho dost. V Carollinu už skoro rok waiting listy nevedou. Jednou mi zaměstnanec řekl, že mě nenapíšou na nic. Další pak, že mám poslat e-mail a bude to bráno jako orientační poptávka, kterou budou uspokojovat čistě podle jejich uvážení, takže asi budou mít šanci lidi, co tam utratili víc peněz. Já tam koupil 3 hodinky za 2 roky a prijde mi, že tam jsem úplný no name 😕  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Rád napíši pozitivní hodnocení na Hodinářství Bechyně. Suby no date jsem si objednal v lednu tohoto roku s tím, že bych je rád měl ke svým narozeninám v roce příštím. Ubezpečili mě, že to stihneme a měli pravdu. Už jsou doma. Cítil jsem se u nich jako doma. Moc děkuji 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nové Suby u Bechyněho koupilo hodně lidí. Asi štěstí, nebo jich měli víc. Já u Bechyněho koupil teď v prosinci 126610LN po 2 měsících čekání, takže super Vánoční dárek. V Carollinu jsem se chtěl zase zapsat na 126610LV, ale řekli, ať napíši email, ale na ten nereagovali...I když chápu, že těch emailu dostali třeba přes sto. 

Psal jsem zrovna předminulý příspěvek, že v Carollinu se nedalo na nic zapsat, resp. vytvořit nějakou poptávku už od konce roku 2019. Teď jsem tam byl poprvé po delší době a naopak super zkušenost, zapsali na vše, super jsem pokecal s pánem (snad Michal?), který evidentně hodinky má rád a odpověděl na spoustu dotazů a ještě slíbil, že se podívá na poptávku na Batgirl na kterou jsem tam 2 roky. Teď jen, aby nějaký hodinky byly :D.

Chápu, že i pro prodejce je to nepříjemná situace, když je dostupnost pořád horší a pořád musí odpovídat na stejný dotazy a pořád říkat, že to nejde a že to nemají. Když cestuji po Evropě,  ze zvědavosti se vždy mrknu do Rolexu a myslím, že skoro všude je situace ještě horší :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Nové Suby u Bechyněho koupilo hodně lidí. Asi štěstí, nebo jich měli víc. Já u Bechyněho koupil teď v prosinci 126610LN po 2 měsících čekání, takže super Vánoční dárek. V Carollinu jsem se chtěl zase zapsat na 126610LV, ale řekli, ať napíši email, ale na ten nereagovali...I když chápu, že těch emailu dostali třeba přes sto. 
Psal jsem zrovna předminulý příspěvek, že v Carollinu se nedalo na nic zapsat, resp. vytvořit nějakou poptávku už od konce roku 2019. Teď jsem tam byl poprvé po delší době a naopak super zkušenost, zapsali na vše, super jsem pokecal s pánem (snad Michal?), který evidentně hodinky má rád a odpověděl na spoustu dotazů a ještě slíbil, že se podívá na poptávku na Batgirl na kterou jsem tam 2 roky. Teď jen, aby nějaký hodinky byly :D.
Chápu, že i pro prodejce je to nepříjemná situace, když je dostupnost pořád horší a pořád musí odpovídat na stejný dotazy a pořád říkat, že to nejde a že to nemají. Když cestuji po Evropě,  ze zvědavosti se vždy mrknu do Rolexu a myslím, že skoro všude je situace ještě horší :D.

Ty jo tak asi je to prodavač od prodavače. Nedávno jsem v Carollinu vyzvedával yachty, a když jsem chtěl zapsat na date nebo nodate suby, tak prý už jsou vyčerpané kvóty a nezapisují na nic - prý to mám zkusit po novém roce.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...