Přejít na obsah

Bechyně nebo Carollinum?


kill_em382

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 243
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 6 minutami, Karussell napsal:

To by me trosku stvalo, kdyby si tam “my” hodinky zkusilo 20 lidi, nez si je vyzvednu…

Nejaka urban story. Ja platil hodinky kdyz jsem byl na kysliku v nemocnici a vyzvedaval jsem si je asi po 6ti tydnech a celou dobu lezeli v trezoru. To budou spis hodinky na prodej na prodejne, ale ne moc rychle aby si je par lidi prohlidlo 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, matejcaha napsal:

Ja bych bral i daytony z vitriny co osahala cela prazska smetanka i s autobusem japonskejch turistu. Nejsem tak vybiravej 🤪

K Daytonám měl pan “prodavač” super přirovnání.. jednorožec! 😁🦄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, tomas.helisek napsal:

K Daytonám měl pan “prodavač” super přirovnání.. jednorožec! 😁🦄

Dneska nekoupis skoro nic. Daytony zabity, gmt, kermit,  tedka uz i OP... Podle mne tiffany OP je tedka jeste horsi nez panda.  Kdyz budes chtit hodne hlasity smich, tak se zeptej na meteorite dial... Ja uz se radsi ptam na to co se da sehnat. To je kratsi seznam 🤪

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Karussell napsal:

Pak je to v poho. @Tomak prave psal, ze pro konkretniho zakaznika. Ale zase si rikam, ze i kdyz jsou na ukazku, tak pak musej stejne u nekoho skoncit, ne?😁

Určitě každé nakonec u někoho skončí 😉 Mně všechny pro chlapa zajímavé kousky prodavač resp. spíš předvaděč prezentoval jako vitrínové kusy, které navíc jako předváděcí cirkulují mezi prodejnami, aby se nabídka předváděcích kusů na konkrétní prodejně pravidelně obměňovala a dva kusy byly jím označeny jako nachystané pro konkrétního zákazníka s možností si je vyzkoušet ...   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...